Farkı Tasarım ile En Güzel Bebek Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz bebek örgü modellerinde yelek, ceket, hırka, patik birçok örgü modeli yer almaktadır. Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü modellerini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Seçeceğiniz iplik kalitesi ve şiş numarası oldukça önemlidir. Elinize uygun iplik ve şiş numaraları tercih edebilirsiniz. Babaanne ve anneannelerin en çok tercih ettiği örgü modelleri örgü modellerini farklı çek ve ponpon detayları ile süsleyebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu örgü modelleri en yeni modeller arasındadır. Sizler de bu modelleri dilediğiniz tarzda tasarlayıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz ekleyeceğiniz tek renk tercih edebilir ya da rengarenk hazırlayabilirsiniz. Çok kolaylıkla yapabileceğiniz örgü oyaları son zamanların en çok tercih edilen modellerdir. Sizlerde bu modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Kolay yapılan modelleri yeni öğrenen hanımlarda yapabilir. Hadi birlikte bu örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çok Güzel Örgü Modelleri

Görselde yer alan renkli patik örgüsü modeli en trend modeller arasında yer alırken sizler de bunları yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sade ve şık görünen yelek örgüsü tahta düğme detayları ile süslenmiştir. Tek renk yapılan örgüyü renkli de yapabilirsiniz.

İki renk örgü modeli ceket örgüleri içinde en sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer alırken sizlerde bu modeli pratik şekilde yapabilirsiniz.

Sade ve şık görünen ceket örgü modeli ponpon detayları ile süslendi. Sizlerde renkli örgüyü yapabilirsiniz.

Tek renk ceket örgü modeli kız bebekleriniz için tasarlandı. Sizlerde bu modeli dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Görselde yer alan atkı ve şapka örgü modelini sizlerde beyaz renk tercih ederek yapabilirsiniz. En çok satan modeli yaparak satışa sunabilirsiniz.

Elbise örgü modeli patik ile birlikte set halinde hazırlanabilir. Ve boncuk ve çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Yelek ve patik örgü modelini boncuklu yapabilirsiniz. En güzel modeli sizlere sunuyoruz.

Gösterişli Örgü Modelleri

Kabartmalı Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşegül Örgü Hobileri (Youtube)

Video da yer alan örgü modeli en çok tercih edilen modeldir. Sizler de çok tercih edilen bu örgü modelini yaparak satışa sunabilirsiniz. Oldukça güzel görünen örgü modelini çiçek ve boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken örgüyü yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Anne ve bebek kombinlerinize bu güzel örgü modelini ekleyebilirsiniz. Yelek modelleri arasında en çok tercih edilen modeli sizler de kış ayları için yapabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmez olan örgü modeli bebekleriniz uyandığında üzerine alabileceğiniz bir modeldir çok kullanışlı olan modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modeli farklı detaylar eklenerek süsleyebilirsiniz. Örgüleri dilerseniz daha farklı modeller ekleyebilirsiniz. Çilek modeli eklenerek yapılan örgü modelleri oldukça çok tercih ediliyor. Sizler de bebeklerinize bu örgü modelini yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modeli el emeğini ortaya koyuyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan örgüleri yaparak kısa sürede bitirebilirsiniz. Farklı model isteyen hanımlara hitap eden bu örgü modelini sizler de videodan izleyip yapabilirsiniz. Kullanacağınız iplik ve şiş numarası da oldukça önemlidir. Biz sizlere videoda detaylı şekilde iplik ve şiş numaralarımı sunuyoruz. Sizler de bunları dilediğiniz elinize uygun olan renklerde seçebilirsiniz. Fakat seçmiş olacağınız iplik örgü kalitemizi belirleyecek gibi bu sebepten kullanacağınız kaliteli iplikler ve elinize uygun olan kişiler seçmelisiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modelini aizler de yapın videoyu detaylı izleyerek yapım aşamalarını ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.