Farklı Bir Atkı Şal Battaniye Lif Örgü Modeli ve Anlatımı

Bildiğimiz tüm klasik örgü modellerinden farklı, atkı şal battaniye lif örgülerinde kullanabileceğiniz göz alıcı renkte ki iplerle mükemmel bir görüntüye sahip olacak modelimizin yapılışını hep beraber inceleyelim.

Modelimize başlarken ilk sırada az da olsa zorlansanız da modelin kurulumunu yaptıktan sonra işiniz oldukça basitleşecektir. Hızlı ilerleyen bir model olduğundan örgünüze nasıl başlayıp nasıl bitirdiğinize şaşıracaksınız.

Orta kalınlıkta ki ipler ile örebileceğiniz modelimize en çok yakışan örgüler şal ve battaniyelerdir. Bildiğimiz tüm modellerden sıkıldıysanız çok hoşunuza gidecek kullanışlı bir atkı da örebilirsiniz.

Şiş ile örülen örgümüze canlı renkler ve bu senenin modası olan fosforlu renkler çok yakışmaktadır. Modelin detaylı anlatımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Küçük örgü evine böylesine güzel bir modeli youtube kanalında paylaştığı için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın