Farklı Desenleri ile İğne Oyası Modelleri

Çok güzel yapılan iğne oyası modellerini sizler için hazırladık. En yeni iğne oyalarını sizler çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz. Yenihobi.com olarak çok gösterişli yapılan iğne oyası modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Farklı detayları ile oldukça şık görünen iğne oyalarını sizlerde kolay şekilde yaparak satışa sunabilirsiniz. Yapım aşamaları kolay olmasının yanı sıra sizler için oldukça gösterişli görünen iğne oyalarını yapabilirsiniz. Son zamanların çok satan iğne oyası modellerini sizler için özenle seçtik. Çiçek detayları ile harika görünen iğne oyalarını sizlerde kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz. El emeği göz nuru iğne oyalarını en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte çiçekli ve sıralı iğne modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Görsel yer alan son zamanların en çok satan iğne oyası modelini kolay şekilde yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına en güzel iğne oyası modellerini tercih edebilirsiniz. Gösterişli tülbent kenarına sade iğne oyasını yapabilirsiniz

Çıtı pıtı yapılan iğne oyası modelini en güzel şekilde çeyizlerinize yapabilirsiniz. Çok gösterişli olan iğne oyalarını sizlerde farklı detaylar ile süsleyebilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına en güzel iğne oyalarını yapabilirsiniz. Pembe ve yeşil yapılan iğne oyası modeli renkli olması ile dikkat çekiyor. Hem kolay hem güzel olsun diyorsanız bu model sizin için çok uygundur.

Kibar İğne oyası modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Pembe ve yeşil renk yapılan iğne oyaları çok güzel görünmektedir.

Sadelikten yana olan Hanımlara harika görünen iğne oyalarını sunuyoruz.

Yeni gelinlerin tercihi olan iğne oyası modelini en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.Farklı model arayanlar için görselde yer alan iğne oyası örneği çok uygundur

Altın günlerine bu harika iğne oyası modeli ile damga vurabilirsiniz.

@marifetlieller Instagram hesabından en yeni iğne oyalarını sipariş oluşturabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına tek renk iğne oyası yapılmıştır. En yeni iğne oyalarını sizlere sunuyoruz.

Sade görünen iğne oyalarını sizlerde çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Çıtı pıtı yapılan iğne oyası modellerini sizlerde renkli tercih edebilirsiniz. Yapımı kolay olan iğne oyalarını yeni başlayan kadınlarda yapabilirsiniz.

Çok satan iğne oyası modelini sizlerde yaparak maddi gelir elde etmek satabilirsiniz.

Çok kolay olan iğne oyası örneğini kaydederek yapabilirsiniz.

Sıralı iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Günlük kullanım en yeni kimsede olmayan iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Hediyelik olarak el emeği göz nuru iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Yapraklı iğne oyası modeli renkli tercih edilmiştir.Özel günlerde ve günlük kullanıma uygun olan iğne oyaları detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Kahve renk yazma kenarına renkli iğne oyalarını tercih edebilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına yeşil ve pembe renkleri en çok tercih edilendir.

En kolay iğne oyalarını yeni başlayan Hanımlar da tercih edebilirsiniz.

Mor yazma kenarına aynı renkte yada farklı renklerde iğne oyası modellerini yaparak harika görünüme ulaşabilirsiniz. Çok satan iğne oyalarını en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz. Çeyizlik olarak iğne oyasını yapabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına çıtı pıtı iğne oyasını yaparak harika görünüme ulaşabilirsiniz. Çok satan modeli sizlerde hemen yapabilirsiniz.

Kibar İğne Oyası Modelleri

Desenli Yazmaya İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: İğneden Gelen Zerafet (Youtube)

Görsel yer alan iğne oyası modelini 6 adet zürafa yaparak başlamıştır. 1 adet dışarda zürafa ve 5 adet zürafa arada kalmıştır. Elinizle düzelterek iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Pırpır model 3 adet ekleyerek zürafaya batarak devam ediyoruz. Küçük yada büyük pırpır boyutunu sizlerde kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. En yeni iğne oyası modelini farklı renkler tercih ederek yapabilirsiniz. Yapımı kolay gelsin iğne oyalarını yeni başlayan kadınlarda yapabilirsiniz. Çok satan görselde yer alan iğne oyalarını sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz. En güzel iğne oyasını modelini çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.