Farklı En Güzel Dantel Modelleri

Dantel modelleri arasında en güzel görünen kumaş üzerine işlenen harika modelleri ekledik. Uzun şeritli dantel modellerini hazırlarken zık zak model olmasına özen gösterdik. En çok satan modeller arasında yer alan zikzak modelin yapımı da bir kadar kolay. Dantel modellerinin şık görünümü evlerinizde harika görünümler yaratacaktır. Motifli dantel modellerini yaparak hem havlu hemde ev ürünleriniz için yapabilirsiniz. Bordür dantel modellerini sizler için hazırladık. Farklı tasarımı ile dikkat çeken dantel modellerini sizlere sunuyoruz. Yenihobi.com olarak tek renk yada renkli dantelleri yaparak kumaş üzerine yapabilirsiniz. Sardıracağınız dantel modelleri çeyizlerinize ekleyerek sonra dan beğendiğiniz pike dantel modelleri üzerine yapabilirsiniz. Gelin birlikte sade ve şık olan dantel örneklerine detaylı şekilde göz atalım.

Güpürlü Dantel Modeli Örnekleri

Mavi renk tercih edilerek yapılan dantel modelinin eni olması el emeğini yoğun olduğunu göstermektedir Sizler de çeyizlerinize en güzel dantel modellerini işleyerek harika görünümler elde edebilirsiniz.

Pike kenarı olarak hazırlanan dağ model dantel modeli yeşil kumaş üzerine beyaz olarak hazırlanmıştır sadelikten yana olan hanımların tercihi olan dantel modelini hediyelik olarak gelinleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Dantelli pike takımları ile birlikte set olarak hazırlayacağınız dantel oyası modellerini renkli ya da tek renk tercih edebilirsiniz.

Masa örtüsü ve runner olarak hazırlanan dantel modeli siyah masa örtüsü üzerine çok yakışmıştır.

Çeyizlik hazırlayan hanımlar görselde yer alan dantel modeli nostaljik olmasının yanı sıra şık odalarınızı da hazırlayacaktır.

Çeyizlerin vazgeçilmezi olan havlu modellerinin kenarlarına yapılan dantel oyası el emeğinin ne kadar önemli olduğunu bize göstermektedir.

Hiç görülmemiş dantel modelleri arasında görselde yer alan enli ve uzun dantel modelini sizler de yapabilirsiniz. Çok satanlar arasında yer alan dantel modeli detayları ile göz kamaştırmaya devam ediyor.

Mavi dantel oyası daha model olarak hazırlanmıştır uzun olmasını isteyen hanımlar görselde yer alan dantel modelini yaparak sardırabilirsiniz.

Sade ve şık yatak odaların baş tacı olan dantel modelini sizler de soft tonlarda kumaş üzerine işleyebilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan en yeni dantel modeli misafirleriniz geldiğinde sizlere eşlik edecektir.

Yapım aşaması kolay olan dantel modellerini çeyizleriniz için yapabilirsiniz yeni başlayanların bile kolaylıkla yapacağı dantel modelinin en güzel şekilde hazırlayarak sandıklarınızı da yerlerini alabilir.

Yeni gelinlerin tercihi olan pembe renk pikeler de kumaş olarak seçilmiştir pembe pike kumaş üzerine yapılan dantel modeli beyaz tercih edilerek modeli ortaya çıkarmıştır.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan mavi pike modeli dantel ile harika şekilde uyum yakalamıştır. Sizler de dilediğiniz renkte yatak örtüsü seçerek üzerine beyaz renkte dantel modelini uygulayabilirsiniz.

Beyaz Renk Dantel Modelleri

Pike Kenarına Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: The Pioneer (Youtube)

Değerli takipçilerimiz yukarıda görsellerine göz attığımız bu harika dantel modelleri ni sizler de kolaylıkla yapabileceksiniz. Bunun için sizlere gayet açık anlatımlı bir dantel modelleri uygulama videosu sunuyorum. Videomuz da belirtilen malzemelerin yanı sıra sizler kendi elinizdeki malzemeleri kullanarak da başlayabilirsiniz. Dantel modeli uygulama videomuzu izlemeye başlamadan önce sizler de hazırlığı yapıp birlikte başlayabilirsiniz. Bir modeli anlatıyor gibi görünse de hep yaptığımız şeyi yaparak hepsini kapsayabilecek videoları seçtik. Detaylı ve pratik anlatımlı dantel yapım videomuz ile sevdiğiniz modelleri yapmaya başlamak için cesaretiniz olacak. Geniş amaçlara hizmet edebilecek dantel modellerini hazırlayıp uygulayacağınız ve kullanacağınız yeri siz seçebilirsiniz. En önemli tavsiyelerim den bir tanesi, uygulamayı düşündüğünüz modeli severek seçmenizdir. Hadi birlikte birbirinden harika modeller çıkaracağınız dantel modellerinin detaylı anlatım videosuna gidelim. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.