Yeni pırpırlı papatya oyası

Farklı Tasarımıyla Pırpırlı Papatya Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapılışı

Farklı tasarımlar her şeyde kullanıldığı gibi iğne oyalarında da kullanılıyor. Yine bambaşka bir iğne oyası modeliyle karşınızdayız.

İğne oyası pırpırlı papatyalar

Yeni tasarımlar günlük hayatta her şeyde karşımıza çıkıyor. İğne oyalarında da yeni tasarımlar göz dolduruyor. Neşe hanıma ait olan farklı bir tasarımla yapılan çok sevilen pırpırlı papatya iğne oyası modeli. Pırpırlı iğne oyası modelleri kadınların ilgisini çekmeyi seviyor. Bu oya modelinde papatyaların aralarına pırpırlar yapılmış.

Papatya oyası güzelliğine güzellik katmış. Sosyal medya olmasa bu kadar oyalarla karşılaşamazdık. İnternetin en güzel yanı istenilene hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. İğne oyası modelinin yapımını da bu sayede hızlı bir şekilde öğreneceksiniz. 20 dakika kadar bir vakit ayırıp hem farklı hemde yazma kenarlarını cıvıl cıvıl yapacak bu oyayı öğreneceksiniz.

Farklı oyalarla kendilerini geliştirmek isteyenler yeni bir model öğrenmeye var mı?

Pırpırlı Papatya İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın