Farklı Tatların Bir Arada Olduğu Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı model arayan hanımlar için daha önce hiç görmediğiniz tığ işi oya modellerini hazırladık. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de farklı ve güzel görünen iğne oyası modellerine benzeyen tığ işi oya modellerini yaparak en yeni modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Çiçek ve boncuklar ile süslenmiş tığ işi oya modelleri çok güzel görünmektedir. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modelleri sadeliği ile dikkat çekiyor. Gösterişli model seven hanımlara oldukça güzel görünen tığ işi oya modellerini sunuyoruz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modelleri de detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Rengarenk tercih edilen tığ işi oya modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de bu modeli yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilir ve maddi Kazancı elde edebilirsiniz.

Pırpır model hazırlanan tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Rengarenk tülbent kenarına hazırlanan tığ oyaları arasında en sevilen modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı tığ oyaları arasında ağır ve güzel görünen modeli sizlere sunuyoruz. Sizler de bu güzel modeli hemen yapmaya başlarsanız kolay şekilde bitirebilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modelini çeyizleriniz için yapabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayseoyalim (Youtube)

Merhaba hanımlar videoda yer alan tığ işi oya modelleri son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizlerde en trend çeyizleri oluşturmak için bu güzel tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Çiçek detayları ile süslenmiştir. Bu güzel modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlere hitap eden tığ oyaları şık tasarımıyla çeyizler çok yakışacak. Sizler de yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Detaylı şekilde videodan izleyerek yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.