Farklı ve Ağır Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar detaylarını hayran kalacaksınız en güzel boncuk oyası modellerini sizler için hazırlanan bu yazımızı çok farklı modellerin yer almasına özen gösterdik. Sizler için hazırlamış olduğumuz boncuk oyası modelleri şık tasarımıyla hem özel günlerinizde hem de günlük kullanımı oldukça uygundur. Farklı model arayan hanımları hitap eden birbirinden güzelde boncuklu oya modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de el emeği yoğun olan boncuk oya modellerini hazırlayabilir ve çeyizlerinize değer katabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin tercihi olan boncuk oyası modelleri genellikle az boncuk kullanılarak hazırlanmaktadır. Yılların emeğiniz ortaya koyan janımlar çeyizlerinize bu güzel boncuk modellerini yapabilirsiniz. İşçiliği oldukça fazla olan boncuk oyası modelleri boncuğun fazla kullanıldı kristal ve kum boncuklu oyaları olmaya devam ediyor. Sizler de bu modelleri hazırlayarak tasarımıyla dikkat çeken ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Son zamanların en çok satan ürünlerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Maddi kazanç elde etmek için bu boncuk oyası modellerini tülbent kenarlarına uygun renkler seçerek tamamlayabilirsiniz. Evde renkli tercih edeceğiniz boncuklar renkli tülbent kenarlarına çok yakışacak bütün kombinleriniz uyum sağlayacak. Tülbentleri seçerek onlara uygun boncuk oyası modelleri ile hazırlayabilirsiniz. Çeyizleriniz için bu boncuk oyası modellerini birden fazla yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel boncuklu oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Boncuk Oyaları

Oldukça gösterişli hazırlanan boncuklu modeli özel günlerinizi de size eşlik edecek sizler de bu  modellerini yaparak altın günlerinde kullanabilirsiniz ve başınızda adeta ahenkle dans eden bu boncuk oya modellerini yapabilirsiniz.

Görselde yer alan elevenim oldukça yoğun kullanıldığı tülbent kenarına yapılan kristal boncuklar bile hazırlanmış olan boncuklu oya modeli siyah tülbent kenarına çok yakışmış Sizler de bu modeli dilediğiniz boncuk tercihi ile hazırlayabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına hazırlanmış boncuk olan sarı boncukların yer aldığı boncuk oyası modeli namaz örtüsü olarak tercih edilebilir. Sizler de sade ve şık görünen namaz örtülerini yapabilirsiniz.

Tülbent ile aynı renk tercih edilen beyaz yazma kenarına yapılmış olan beyaz boncukla oya modeli el emeğinin en yoğun kullanıldığı işçilikli modeller arasında yer almaya devam ediyor.

Kürt iğne oyası modelleri arasında en çok tercih edilen boncuklu oya modelini hemen yapmaya başlarsanız yapılışı kolay olan bu modeli kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Çok Pratik Boncuk Oyaları

En Yeni Boncuk Oyaları Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Tığ Oyalarım (Youtube)

Merhaba hanımlar sizleri sunmuş olduğumuz en güzel boncuk oyası modelinin sizler de yapabilirsiniz. Videoda yer alan boncuklu oya modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer almaya devam ediyor. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuk oyası modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı model arayanlara hitap eden boncuk oyası modeli en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler için çok kolay yapılan bu modeli yeni öğrenmeye başlamış olsanız bile yapabilirsiniz. Özel günlerde bayramlarda gezmelerde birçok alanda boncuk oyası modelleri en çok tercih edilenler arasında olmaya devam ediyor. Sizler Dilerseniz bu boncuk oyası modellerini yaparak hem çeyizlik hem maddi gelir elde etmek için hem de hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Videoda detaylı şekilde sunulan boncuk oyası modelini farklı renklerde yapabilirsiniz. Tek renk hazırlanan tülbent kenarlarına renkli boncuk oyası modellerini çok yakışıyor. Bizim sizlere önerimiz sade renkler seviyorsanız tek renk boncuk oyası modelleri tek tercih etmenizden yana olacaktır. Fakat gösterişli modeller seviyorsanız rengarenk boncuklar da tercih edebilirsiniz ve aralarına pul detayları ekleyebilirsiniz. Videoyu izleyerek yapım aşamalarına ulaşabilirsiniz. Yapacak olan hanımlara kolaylıklar diliyorum.