Farklılık Arayan Hanımlar En Yeni İğne Oyası Modelleri Sizlerle

Daha önce hiç görmediğiniz kadar güzel olan çıtı pıtı iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları farklı detaylar ile süslenerek harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Küçük iğne oyaları farklı tarzlarda tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de farklı modelleri arıyorsanız bu güzel iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Kazanç elde etmek isteyen hanımlar için çok tercih edilen iğne oyalarını ekledik. Sizler de bu modelleri yaparak maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz. En yeni ve güzel modelleri dilediğiniz tarzlarda hazırlayabilir gösterişli modelleri seviyorsanız renkli tülbent kenarlarına sade modeller seviyorsanız tek renk tülbent kenarlarına hazırlayabilirsiniz. Hadi bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde göz atalım.

Güzel İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan hafif model seven hanımlara hitap eden iğne oyası modeli en yeni modeller arasında yer alırken sizler de bu modeli yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan ağır iğne oyası modelini sizler de yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz el emeğinin yoğun kullanıldığı model oldukça işçilikli dır.

Farklı model arayan hanımlar görselde yer alan iğne oyası modelini dilediğiniz renklerde ve modellerde hazırlayabilir ve en yeni ürünler sahip olabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modelini sizler de yaparak farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Mor tülbent kenarına yapılan rengarenk hazırlanmış olan iğne oyası modelini sizler de yaparak küçük ve çıtı pıtı iğne oyalarına sahip olabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri