Fatma’nın Satılık Patik Örgü Modelleri

Fatma’nın satılık patik örgü modelleri ile sizlerleyiz. Fatma Hanım’ın birbirinden şahane patik örgü modellerini sizler için seçtik. Biraz Fatma Hanım’dan bahsetmek isteriz. Kendisi Konya/Akşehir’de ikametgah ediyor. El işiyle 8 yıldır uğraşıyor. Patik örgü konusunda oldukça usta bir hale gelmiş diyebiliriz. Fatma Hanım’ın patik örgüleri her bütçeye uygun. Kendisinin patik örgülerini tunuspatik422 Instagram hesabından ulaşabilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz. Şimdi dilerseniz Fatma’nın satılık patik örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Fatma’nın Birbirinden Şahane Satılık Patik Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz patik örgü modeli deseniyle şahane görünüyor. Patikler Türk geleneğinde önemli bir yere sahip. Her hanımın evinde de mutlaka patik örgüler vardır. Hem kendimiz ev içinde giyebiliyor hem de çeyiz bohçaları için yapabiliyoruz. Hatice Hanım’ın yaptığı bu harika patik örgü modelinin fiyatı ise yalnızca 25 TL’dir. Instagram’dan tunuspatik422 olarak aratabilir ve bilgi alabilirsiniz. Patik örgü modellerini hemen sipariş etmek için Fatma Hanım’a ulaşmaya ne dersiniz?

blank

Siyah zemin üzerine kullanılan renklerle yapılan bu patik örgü modeli harika görünüyor. Siz dilediğiniz renk ve desende Fatma Hanım’a tunuspatik422 Instagram hesabı üzerinden sipariş verebilirsiniz. Fatma Hanım’ın patik örgü modellerinin fiyatı sabit. Görselde gördüğünüz patik örgü modeli de 25 TL’dir.

blank

Bizim de çok beğendiğimiz bir patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Patik örgü modellerinin oldukça fazla çeşidi var. Hepimizin bildiği gelenek haline gelmiş bu patik örgülerde farklı desenler tercih ederek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Görselde pembe, beyaz, yeşil ve gri renginin muhteşem uyumuyla buluşmuş bir patik örgü görüyoruz. Sizler de bu harika patik örgü modelini sipariş etmek için Instagram’dan tunuspatik422 hesabına ulaşıp sipariş verebilirsiniz. Bu harika patik örgü modelinin fiyatı da 25 TL’dir.

blank

Ustalık ve emek gerektiren bu patik örgü modelini Fatma Hanım harika yapmış. Sizler de dilediğiniz deseni Fatma Hanım’a sipariş verebilirsiniz. Bu harika patik örgünün de fiyatı 25 TL’dir.

blank

Renk seçimi patik örgülerde çok önemli. Örneğin Fatma Hanım’ın görselde yaptığı patik modeli şahane görünüyor. Bu da uyumlu renkleri tercih etmesinden kaynaklanıyor. Fatma Hanım tüm patik örgüleri 25 TL’ye yapıyor. Sizler de Instagram’dan tunuspatik422 hesabına ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Fatma Hanım’ın harika patik örgüleri için kendisine teşekkür ediyoruz ve çalışmalarının devamını diliyoruz.

En Güzel Satılık Patik Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.