Favori iğne oyası yapılışı

Favori İğne Oyalarından Farklı İki Renk Modeli

Kadınların favori iğne oyalarından olan farklı iki renk modeli. Çıtı pıtı görünen iki farklı renkle yapılan iğne oyası yapılışı.

İğne oyalarında çıtı pıtı modeller genellikle iki farklı oya ipiyle yapılır. Çiçekli oyalarda felan farklı renklerde ipler kullanılsa da, çıtı pıtı oyalarda durum böyle değil. Sadeliği sevenler az renk kullanmaktan yana. Tek renk olan yazmalarda da çiçek motifli yazmalarda da şık duran iki renkli oya modeli kadınların vazgeçilmezlerinden. İğne oyacı olan kişilerin son zamanlarda paylaşımlarını kontrol ettiğimizde bu yöndeki oyalar daha çok yapılmakta. Hal böyle olunca da bizde böyle oyaları paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Favori iğne oyası

İğne oyası modelleri onlarca motiften oluşmaktadır. Bazen ağır işlemeli oyalar kullanılır, bazende kolay çıtı pıtı oyalar. Tabi oyanın nerde kullanılacağı da önemli. Yazma kenarında mı, çeyizlik modellerde mi, yoksa namaz başörtülerinde mi. Bunların hepsi oyanın modelini ayarlamada yardımcı oluyor. Genç kızlar daha canlı renkler kullanırken orta yaşlardakiler sade renkler kullanmakta. Fakat şimdi paylaştığımız favori iğne oyası modeli herşeye uygun.

Favori İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

“Favori İğne Oyalarından Farklı İki Renk Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın