Fındık Sepeti Örgü Bayan ve Bebek Yelekleri Modeli

Fındık Sepeti Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Örgü kışlık bayan yelekleri ve bebek yeleklerinde kullanılan fındık sepeti örgü motifleri. Örgü şişleriyle yapılan motifler göz kamaştırıyor.

Fındık Sepeti Örgü Yelek Modeli

Fındık sepeti örgü motifleri ile yapılan yelekleri arkadaşlarınız ve komşularınız çok beğenecek. Özellikle de kışlık örgülerinizde kullanabileceğiniz bu motifi yelek dışında bir çok değişik örgüde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örgü hanem tarafından anlatımı yapılan fındık sepeti motifleri yeni bir modeldir. Daha önce başka yerde karşılaşmanızın imkanı yok. Yeni örgülerde yeni motifler kullanmak istiyorsanız yeni hobi sitesini takip ederek hepsini öğrenebilirsiniz. 13 dakikada anlatımı yapılan motifler örgüde kendini gösteriyor. Göz alıcı bir motife sahip olan fındık sepeti örneğini en kısa zamanda örgülerinizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Şiş İşi Yelek Örgüleri

Sizde fındık sepeti örgü modelini öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu hemen başlatın!

Fındık Sepeti Örgü Yelek Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın