Fırfırlı Ajurlu Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

Fırfırlı Ajurlu Örgü Bebek Yelek Modeli Baştan Sona Anlatım

Fırfırlı ajurlu çok şahane bir örgü bebek yelek modelinin anlatımı ile karşınızdayız. Bu yazıda sizlere çok şık görünen, fırfırlı ve ajurlu bir örgü  bebek yelek modelinin yapılışı baştan sona detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Fırfırlı Ajurlu Örgü Bebek Yeleği

Fırfırlı örgü bebek yelek modeli şiş işi örgüler yapan kadınların en sevdiği örgülerdendir. Hem bebek hemde çocuklara örülen bu yelek rahat örülüyor. Kolay anlatım sayesinde herkes öğrenecek. Video da örülen bebek yelek örneğinin genişliği yaklaşık 32 cm, yüksekliği ise yaklaşık 40 cm oluyor. Ortalama olarak 1,5 – 3 yaş arası bebekler için uygun bir yelek modelidir. diye düşünüyorum. Fırfırlı ajurlu örgü yelek modeli için 1 adet Nako Lüks Minnoş örgü ipi kullanılmıştır. Şiş olarak ise 3,5 numara normal ve misinalı şiş kullanılmıştır. Yelek modelini örmeye 80 ilmek ile başlanıyor.

Anlatımlı bebek yelek örgü modellerinin hepsi anlaşılır bir dille anlatılmış ve gösterilmiştir. Yapmak isteyenler hiç zorlanmadan örgü yelek modelini bitirebilirler. En güzel örgü bebek yelek modellerini örmeniz dileğiyle.

Fırfırlı Ajurlu Örgü Bebek Yelek Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Bu şahane örgü bebek yelek modelinin yanı sıra aşağıda bulunan diğer harika içeriklerimize de göz atmak ister misiniz?

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın