Firkete ile boncuklu iğne oyası yapılışı

Firkete ile Yapılan Boncuklu Yelpaze İğne Oyası Modeli

Çok sevilen iğne oyalarından biri olan ve firkete ile yapılan boncuklu yelpaze iğne oyası modeli. Geniş oyalar hem havlulara hemde yazmalara uygundur.

Firkete ile yapılan boncuklu iğne oyası

Ayşe hanımın anlatımıyla firkete ile yapılan boncuklu bir iğne oyası modelini inceleyeceksiniz. Yorum yapan kişilerden biri Ellerine sağlık muhteşem bir model bence beğenmeyenler kıskançlık ve fesatçılık dan beğenmiyor süper bir model Allah nazardan korusun diye yorum yapmış. Gerçekten bu model beğenilmeyecek bir model değil. Herkesin beğeneceği çok sevilen bir model. Zaten hem firkete oyaları hemde yelpaze oyaları çok beğeniliyor. Bu modelde ise firkete kullanılarak boncuklu yelpaze oyası yapılmış. Yine çok güzel bir modelle karşımıza çıkan Ayşe hanıma bu modelden dolayı çok güzel yorumlar da yapılmış.

kolaylıkla yapılan iğne oyası

Firkete oyası ile yapılan fiyonk oyalarını görüyordunuz. Şimdi ise bambaşka bir model ile karşı karşıyasınız. Farklı iğne oyaları isteyenlerin deneyebileceği bir model. Bu modeli ilk defa görenler bu fırsatı kaçırmasınlar. Ayşe hanımın 15 dakikalık anlatımlı iğne oyası modeli ile bu oyayı yapmayı herkes öğrenebilir.

Firkete ile Yapılan Boncuklu Yelpaze Oyası Yapılışı

“Firkete ile Yapılan Boncuklu Yelpaze İğne Oyası Modeli” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir