Fıstıklı motifli oya yapılışı

Fıstık Motifli Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Tığ oyaları anlatımlarımızda bugün sıra fıstıklı motifli oya modelinde. Motiflerin yapılışını ve eklenmesini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fıstık motifli tığ oyası modelinin orta yuvası için 11 adet zincir çekiliyor. İlk zincirin hemen altından tutturup halka yapıyoruz. Normal diğer tığ oyaları gibi basit bir yapılışı bulunuyor. Bu modeli nelerde kullanabilirim diyenler ise havlularda kullanabilirsiniz örneğin. Veya tığ oyası tülbentleri seviyorsanız başörtüsü kenarı için de fıstık motifli oyadan yapabilirsiniz.

En güzel tığ oyaları sayfasında paylaştığımı örneklerin videolarını bir bir burada yayınlamaya başladık. Düğün sezonu olmasından dolayı bu modellere ilgi oldukça fazla. Şimdi yeni bir model olan fıstık motifli oya hakkındaki yorumları bir okuyun. Sonrasında ise onun altında anlatımlı videoyu göreceksiniz.

Fıstıklı motifli tığ oyası

  • İnanmıyorum yeni görüyorum harika nasıl güzel bir şey maşallah ablam elerine sağlık.
  • Hayırlı günler dilerim gerçekten çok güzel bir model olmuş harikasınız elinize emeğinize sağlık allah nazarlardan korusun allaha emanet olun hayırlı ömürlü olun inşallah kolay gelsin :=))))
  • Süper modeller anneler gününe anneme ve kayınvalideme yaptım bu oyayı kendime yapcam teşekkür ediyorum allaha emanet olun :+)))
  • Günaydın Derya çok değişik bir model olmuş. Allah razı olsun emek veriyorsunuz.

Fıstık Motifli Oya Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın