Floş Oyası Yapımı

Floş Oyası Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar, bugünkü anlatımlı tığ oyaları paylaşımımız floş oyası yapımı. Çok istek alan tığ oyası modelini sizde öğrenmek ister misiniz?

Bu oyanın modelini bir çok arkadaşımız istemişti. Floş iplik üzerine yapılan bir oya olduğundan dolayı sizde tuhafiyeden floş ip satın alarak yapabilirsiniz. Videoda kullanılan ip kalın bir iptir. Siz floş iple yapmaya özen gösteriniz. Biz merak edenler için oyayı anlatmaya çalıştık. Derya hanım oyayı normal bir iple anlatmıştır. Oyaya başlamadan önce 2 ipi birden zincir çekeren tığ battının üzerine sabitliyoruz. Sabitleme işinden sonra oyayı yapmaya başlayabilirsiniz. Videoyu izleyerek floş iple yapılan oyayı öğrenebilirsiniz.

Floş Oyası

Floş iple tığ oyası yapılışı yazısında da benzer bir örnek yayını yapmıştık. Oya ve dantel dünyası grubunda karşılaşmış olduğum bu oyayı da paylaşmak istedim. Yüzlerce kişinin beğenmiş olduğu tığ oyasını ziyaretçilerimin de beğeneceğini düşündüm. Dediğimiz gibi sizde tuhafiyeye gidip floş ip aldıktan sonra videoyu izleyerek bu güzel oyaya sahip olabilirsiniz.

Anlatımlı Floş Oyası Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir