Fransız Güpürlü Dantel Modelleri

Pike kenarına yapılan en güzel dantel modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Masa örtüsü kenarına yapılan güpürlü dantelleri sizlerde yapabilirsiniz. Tül perdelerin uç kısımlarına dantel örneklerini seçerek yapabilirsiniz. Yatak örtüsü olarak da tek renk kumaş seçerek gösterişli dantel modelini yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak vitrinlerini bile süsleyecek olan en yeni dantelleri sizler için hazırladık. Gelin birlikte en yeni dantel modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Dantel Modelleri

Çok şık görünen dantel modellerini sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz. Ne güzel günlerinizi özel parçalar ile tamamlayabilirsiniz.

Beyaz dantel örnekleri en çok kendini tek renk kumaş üzerinde gösteriyor. En güzel dantel modelini sizlerde çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Pike modeli şık görüntüsü ile siz hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Beyaz renk dantelleri sizlerde beyaz kumaşlar üzerine yapabilirsiniz.

Yeni başlayanlara hitap eden dantel modeli şık görüntüsü ile oldukça güzel görünmektedir.

Uzun dantelleri sardırarak hazırlayabilirsiniz. Daha sonra evlenirken gelin kızlar beğendikleri kumaş üzerine ekleyebilirsiniz.

Çiçekli danteller bej kumaşlar üzerine yaparak hem spor hem avangart evlerinizde sizlere eşlik edecektir.

Yapım aşaması basit olan harika modelleri en güzel şekliyle hazırlanabilir.

Masa örtülerine en güzel dantel modellerini yaparak en güzel günlerinizde misafirlerinizi ağırlarken tercih edebilirsiniz.

Perdelerde en güzel dantel modellerini tercih ederek kolay şekilde yapabilirsiniz. Son zamanların en çok satan modelini siz takipçilerimiz için ekledik.

Salon takımlarına çok yakışacak olan vitrinlik dantelleri sizler de kolay şekilde yapabilirsiniz.

Pike modellerini hazırlarken gösterişli dantel örneklerini seçerek çeyizlerinize harika görünüm elde edebilirsiniz.

Sade ve şık görüntüsü ile hanımların en çok satın aldığı modeli maddi gelir elde etmek için yapabilirsiniz.

Güpürlü dantel modellerini farklı şekilde yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. El emeği hazırlanan dantel modellerini en güzel şekilde sizler için derledik.

2023 yılında en çok satan pike, solan takımı, masa örtüsü modellerini yaparak kullanabilirsiniz.

En yeni dantel modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Fazlaca beğeni alan çok tıklanan modeli kayınvalide bohçalarına koyabilirsiniz.

Sardırma işleme yaparak dantelleri yapıp daha sonra kumaşlar ile birleştirebilirsiniz. Zor yapılan dantel modeli marifetli kadınlar için hazırlandı.

Daha önce hiç görmediğiniz dantel modelini siyah tercih edebilirsiniz. Siyah renk az tercih ediliyor diye bilinse de rekor beğeni alan modeldir. Trendlere ayak uyduran hanımlar asaletin rengi olan danteli hemen yapabilirsiniz.

Görselde yer alan dantel modelinin yapımı oldukça kolaydır. Özel anlarınıza el emeği ürünleri kullanabilirsiniz.

Masa Yatak Örtüsü ve Pike Dantel Modelleri

Güpürlü Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Serap ile el sanatları (Youtube) 

Değerli takipçilerimiz yukarıda örneklerini size sunduğumuz dantel modellerini pratik şekilde yapabilmeniz için sizlere detaylı anlatımlı bir video sunuyoruz. Uygulama videomuz da gösterilen model aynı zamanda en çok beğeni alan yeni trend modeller arasındadır. Diğer avantajlardan birisi de uygulaması gösterdiğimiz model ile aynı zamanda şal çalışması da yapılıyor. Sizlere her zaman ki gibi standart bir dantel modeli sunup bunu uygulamanızı istemiyoruz. Her zaman yeni dantel modelleri seçip arasından yapımı en kolay ve pratik olanlarını seçiyoruz. Başlangıçta zor ve sıkıcı gibi görünen dantel modelimiz ilerlediğinde pratik ve eğlenceli bir hal alacağından emin olabilirsiniz. Dantel modelimiz hakkında bilmemiz gereken en önemli hususlardan biri ise yapımına alttan başlanması, ilk olarak alt kısmı yapılıp yapacağımız şeye göre yukarı doğru çıkılarak yapılıyor. Şimdi birlikte bu harika dantel örneklerini anlatımlı videomuz yardımı ile yapmaya başlayalım kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.