Geçti dost kervanı boncuklu oya yapılışı

Geçti Dost Kervanı Tığ İşi Pul Boncuk Oyası

Tığ işi oyalara en çok yakışanlardan birisi de boncuklu pul oyalarıdır. Geçti dost kervanı oyası ile yazmalar şenlenecek.

Bazı kadınlar sürekli tığ oyaları bazıları ise sürekli iğne oyaları yapmaktadır. Pul oyaları her ikisi ile de yapılıyor. Kadınların vazgeçilmezlerinden olan ve kolay olduğundan dolayı da oldukça sık tercih edilen pul oyaları da kendi aralarında çeşitlilik göstermektedir. Bir çok boncuklu pul oyası bulmak mümkün. Gerek pulların renkleri olsun gerekse de pulların çeşitliliği olsun farklı modellere ulaşmak mümkün. Yazmalar için kolaylık sağlayan pullar kenarlar için adeta bir süs aracı. Analı kızlı pullarla yapılan oyalar pul oyalarının en gözdesidir. Çeyizlik modeller ve satış için yapılacak oyalardan bir tanesidir.

Geçti dost kervanı boncuklu oya

Bu modele geçti dost kervanı ismi verilmiştir. Dostluğun kıymetini bilmeyen insanlarla dolu dünya. Yapılan onca iyiliği unutarak nankör olan dostlar insanları üzmekte. Herkesin iyi dostu bulması mümkün değil. Yüze karşı iyi görünüp de arkadan iş çevirenlerle dolmuş dünya. Bu modelede dost acısı çeken bir kişi geçti dost kervanı ismini vermiştir. Oyanın yapımı kolay videosu ile aşağıdadır.

Geçti Dost Kervanı Pul Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın