Geleneksel En Güzel Görünümü ile Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar son zamanların en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ oyalarını sizler de yaparak en güzel ürünleri çeyizleri de ekleyebilirsiniz. Çeyizlerin gözde salon tığ oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyorum. Hayran kalacağınız bu tığ oyalarını tek renk tülbent kenarına ve renkli tülbent kenarlarına yapabilirsiniz. Sade model seven hanımlara tek renk önerirken gösterişli model seven hanımlara ise renkli tülbent kenarlarını öneriyoruz. Gösterişli model seven hanımlar renkli tülbent kenarları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz pul ve boncuk detayları ile bu güzel tığ işi oya modellerini hazırlayabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak tığ oyalarını dilediğiniz renk tasarımı ile yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sizler de detaylı şekilde sizlere sunmuş olduğumuz görselleri inceleyerek sevdiğiniz modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Gösterişli tığ işi oya modeli arayan hanımların tercihi olan görselde yer alan tığ işi oya modelini sizler de rengarenk hazırlayarak en yeni ve en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan rengarenk hazırlanmış olan tığ oyalarını sizler de yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi olan tığ oyaları şık tasarımıyla en sevilen modellerdendir.

En yeni ve en güzel modelleri sizler için hazırlarken kolay yapılabilir olmasına özen gösterdik. Sizler de kolay yapılan bu tığ işi oya modelini yaparak harika ürünlere sahip olabilir ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Yapılışı kolay olan tığ oyalarını sizler için hazırladık. Sizler de kolay yapılan pırpır model tığ oyasını yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Güzel Tığ İşi Oya Modelleri