Gelin Bohçalarına Ağır ve Sade İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için daha önce görmediğiniz şahane görünen iğne oyası modellerini bir araya getirdik. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyalarını yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modelleri değişik model arayan hanımlar için tasarlanmıştır. Rengarenk tülbent kenarlarına renkli iğne oyalarını yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Sade model isteyen hanımlara tek renk tülbent kenarına tek renk yapılan iğne oyası modellerini öneriyoruz. Gösterişli model isteyen hanımlar iğne oyası modellerini boncuk ve pul detayları ile süsleyebilirsiniz ve renkli tülbent kenarına rengarenk iplikler ile iğne oyalarını hazırlayabilirsiniz. Kalıp gibi duran iğne oyası modelleri yapmak istiyorsanız seçmiş olduğunuz iplik kalitesi oldukça önemlidir. Çeyizlerinize çok yakışacak olan iğne oyası modelleri dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Çok yakışacak olan iğne oyası modellerini sizler de yaparak en güzel modelleri başınıza sergileyebilirsiniz. Yeni gelinlere hediye olarak bu güzel iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni İğne Oyası Modelleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan kibar iğne oyası modeli en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel model yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı model isteyen hanımları hitap eden iğne oyası modeli sadeliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu güzel modeli yaparak harika Ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Ağır ve gösterişli model isteyen hanımlara hitap eden iğne oyası modeli tek renk tülbent kenarına uygulanmıştır. Sizler de dilediğiniz renkleri seçerek hazırlayabilirsiniz.

Sıralı iğne oyası modeli isteyen hanımlar görselde yer alan moda tam size göre Sizler de bu güzel modeli pembe ve mavi renkler ile hazırlayabilir ve yeni doğan mevlütlerinde tercih edebilirsiniz. Namaz örtüsü olarak da oldukça kullanışlı olan iğne oyası modelini yaparak hediye edebilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modelleri arasında yer alan modeli sizler de yapabilirsiniz. Kahverengi tonları en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Görselde yer alan oldukça kolay yapılan iğne oyası modeli yeni öğrenen hanımları sunuyoruz. Sizler de iğne oyasına yeni başlamışsanız bu güzel iğne oyalarını yapabilir ve hamaratlığınızı ortaya sergileyebilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına hazırlanmış olan iğne oyası modeli tülbent içindeki renklerden tercih edilerek iplik seçimi yapılmıştır çıtı pıtı görüntüsü ile dikkat çeken iğne oyası modelini Sizler de yapabilir ve en güzel modelleri ortaya çıkarabilir. Çok satan modeli maddi gelir elde etmek için de satışa sunabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Kolay İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşenin İğne Oyaları (Youtube)

Videoda sizler için hazırlamış olduğumuz tek renk tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli en çok tercih edilenler model  arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen iğne oyasını yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz. Sade model seven hanımlar günlük kullanıma uygun olan iğne oyası modelini yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modeli şık tasarımıyla hem günlük hem de özel günlerinizin tercihi olmaya devam edecek. Sizler de bu güzel modeli yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmez olacak olan iğne oyası modelini dilerseniz farklı detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz. Gösterişli model seven hanımlar dilerseniz bu modele farklı detaylar ekleyebilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek detaylı şekilde iğne oyası modelini yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.