Gelin Bohçalarına Pratik Lif Modelleri

En güzel lif modellerini sizler için hazırladık. Çok gösterişli olan lif modelini sizlerde yapabilirsiniz. El emeği göz nuru lif modeli yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Yenihobi.com olarak uzun, kare, üçlü, karışık lif modellerini sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. En çok satan düz kare lifleri sizlerde yapabilirsiniz. Gösterişli görünen çiçekli lif modelini seçerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Siz takipçilerimiz için en yeni lif modellerini özenle seçtik. Buyrun birlikte harika görünen çeşit çeşit lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Uzun ve Çiçekli Lif Modelleri

Sepet model lif modelini siyah, beyaz tercih ederek yapabilirsiniz. 6 çiçek yapılarak tercih edilen lif modellerini sizlere sunuyoruz. En yeni lif modelini en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

Kat kat yapılan simli iplik tercih edilerek yapılan lif modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Farklı model arayanlar görselde yer alan lif modelini yapabilirsiniz.

Üçgen lifleri sizlerde iki renk kullanarak yapabilirsiniz. Çok satan lif modelini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Takım lif modelini yaparak kolay şekilde yapabilirsiniz.

Üçlü lif modelini en güzel şekilde yapabilirsiniz. Gül detayı ile süslenen lif modelleri çok şık görünmektedir.

Gelinlerin en çok tercih ettiği modeli sizlerde çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Krem ve kahve renk tonları en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Yuvarlak lif modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Süslü hanımların tercihi olan lifleri sizlerde yapabilirsiniz. Kolay yapılan lif ö

Yeni gelinlerin tercihi olan güllü pembe ve beyaz lif modelini sizlerde yapabilirsiniz Çiçek model olması ile gelin bohçalarında en çok yer lif modellerini sizlerde yapabilirsiniz.

Takım lif modeli şık görüntüsü ile kayınvalidenize el emeği hediye olabilir. Tutma yeri olan lif modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Yuvarlak lif modelini sizlerde pratik şekilde hazırlayabilirsiniz. En güzel lif modelleri arasında harika görünen lif modeli yer almaktadır.

Sepet lif modelleri arasında en çok sevilen modeli sizlerde hemen yapabilirsiniz.

Boncuk detayları ekleyerek sizlerde şahane lif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımlar için sizlerde tek renk çok şık yapılan modeli sunuyoruz.

Yapım aşaması basit olan lif modelini sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz. Çok satan lif modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Gelin damat lif modelini hemen yapabilirsiniz. Set şekilde hazırlanan lifleri sizlerde model alarak yapabilirsiniz.

Fiyonk detayı eklenerek yapılan lif modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Çok kullanışlı olan lif modellerini yapabilirsiniz.

En yeni lif modelini yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Çok gösterişli lif modelleri çok tercih ediliyor.

Çiçekli lif modellerini sizlerde harika şekilde yapabilirsiniz. Yuvarlak ve çiçek model lif örneği farklı görüntüsü ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Gelin Bohçalarına Lif Modelleri

Çeyizlik Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Beceriklihanım (Youtube)

Hanımlar şimdi de bu güzel lif örneklerinin uygulamasının nasıl yapılacağını detayları ile anlatıldığı videoya geçelim. Sizin için seçtiğimiz Lif modeli anlatım videomuz da iki renk tercih edilmiş, siz zevkinize göre rengarenk ipler kullanarak da yapabilirsiniz. Tığ seçimi olarak ise şart olan bir numara yok elinize rahat gelen veya eskiden kullandıklarınız dan devam edebilirsiniz. Modelimizi kilit zincir yaparak başlıyoruz. Tavsiye olarak iplikleri seçip lif modelleri anlatım videosunu izlerken sizin de yapmaya başlamanızı tavsiye ederiz. Kullandığınız ipin kalınlığına göre lif modelimizin yapımı ufak farklılıklar gösterse bile detaylı şekilde videodan detaylarını görebilirsiniz. Lif modelimiz toplamda 16 taban fıstığından oluşuyor. Daha ayrıntılı detayları yakından inceleyip , ne kadar pratik uygulandığını görelim kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.