Gelin Kaynana Oyası Yapılışı

Gelin Kaynana Arasındaki Kavga Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Yazma kenarı için yapılan boncuklu tığ oyası modeline gelin kaynana kavgası adı verilmiş. Sıralı boncuk oyası çeyizlik yazmalar içindir.

Ülkemizde gelin kaynana kavgalarını sıkça duyarsınız. Sudan sebeplerle anlaşamayan gelin ve kaynanalar durduk yere kavga edebiliyorlar. Bu durumda gelinler eşlerini, kaynanalar ise çocuklarını zor durumda bırakabiliyor. Eskiden daha fazla kavga olayı yaşanıyordu. Çünkü gelin ve kaynana aynı evde yaşadıkları için sıkıntılar artıyordu. Şimdi genellikle gelinler kaynanalardan ayrı evde kaldıkları için bu sorun eskisi kadar yok. Şimdi öyle bir yazma oyası paylaşılacak ki adı gelin kaynana kavgası.

Gelin Kaynana Boncuklu Tığ Oyası

İncili yapraklı tığ oyası model gelin kaynana kavgası diye adlandırılmıştır. Çeyizlik yazma dikmek isteyen kişiler beyaz renk inci boncukları ve kırmızı bir tülbenti hazır ederek videoyu izlemesinin ardından örneği yapabilir. Boncuklu tığ oyası kolay bir modeli olan bu örnek ile kaynanalara veya gelinlere yazmalar yapmak ister misiniz? Eli tığ tutan herkesin yapabileceği kolaylıkta bir model. Yapacak olanlara kolaylıklar, Allah kimseye gelin kaynana kavgası denk getirmesin.

Gelin Kaynana Kavgası Tığ Oyası Boncuk Modeli Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir