Gelin Seti Güzel Lif Modelleri

Lif örgü modelleri arasında en çok satan modelleri sizler için bir araya getirdik. Çok güzel görünen en gösterişli lif modellerini sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. Daha önce hiç bir yer yerde görmediğiniz lif modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Uzun, yuvarlak, kare lif modelini basit şekilde yapabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak olan lifleri detayları ile süsleyebilirsiniz. Yenihobi.com  olarak rekor beğeni alan lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gelin birlikte harika görünen lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay ve Gösterişli Lif Modelleri

Takım lif modellerini gül detayları ile süsleyebilirsiniz. Kare, yuvarlak, çiçekli lif modelleri detayları ile sizlerin beğenisini kazanacaktır. Pratik lif modelini en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

Çiçekli lif modelleri iki renk yapılmıştır. Boncuk detayları ile sizlerde harika görünen lif modellerini yapabilirsiniz.

Gösterişli lif modelini seçerek sizlerde zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar için sizlerde yeni lif modellerini yapabilirsiniz.

Gelin damat lif modellerini çeyizlerinizi süslemeye devam ediyor. Gelinlerinize ve damatlarınıza kurdele ile yapılan lif modellerini yapabilirsiniz. Siyah beyaz tercih edilen lif modeli sezona damga vurmaya devam ediyor.

Sarı ve beyaz renkleri çiçekli lif modellerine oldukça güzel görünmektedir. En yeni lif modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Uzun lif modelleri gül detayları ile süslenmeye devam ediyor. Kenar detaylarında yer alan gri renk oldukça şık görünmektedir. Sizlerde çeyizlerinize en güzel lif modelini yapabilirsiniz.

Set şeklinde hazırlanan lif modeli tutma yeri eklenerek oldukça kullanışlı hale getirilmiştir. Sizlerde harika görünen lif modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Renkli yapılan lif modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Güzel görünen lif modelini sizlerde kızlarınız için yapabilirsiniz.

Beyaz ve kırmızı renklerin kullanıldığı lif modeli oldukça şık görünmektedir. Harika görünen lif modellerini farklı detaylar ekleyerek tercih edebilirsiniz.

Kalpli lif modelini sizlerde sevdiklerinize el emeği göz nuru hazırlayabilirsiniz. Kalpli lif modeli son zamanların en çok tercih edilendir.

Çiçek model lif modeli detayları ile sizler için hazırlanmıştır. Kolay yapılan lif modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Yapım aşaması basit olan lifleri sizlerde en güzel şekilde süsleyebilirsiniz. Modelleri alarak sizlerde hemen yapabilirsiniz.

Tek renk lif modellerini sizlerde en güzel şekilde süsleyerek tercih edebilirsiniz. Pratik lif modelini sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz.

İki renk yapılan lif modelleri detayları ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Çok güzel lif modelini düz şekilde yapabilirsiniz.

Beyaz tercih edilen lif modelleri sezona damga vurmaya devam ediyor. Çok gösterişli lif modelini hemen yapabilirsiniz.

Düz lif modelini renkli detaylar ekleyerek tercih edebilirsiniz.

Kahve ve beyaz renkleri lif modeline çok yakışmıştır. Sizlerde en güzel lif modellerini maddi gelir elde etmek için yapıp satabilirsiniz. Çiçek detayı kahve tonları ile oldukça şık görünmektedir.

Kare lif modelleri en güzel detayları ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Basit lif modelleri oldukça güzel görünmektedir. Farklı model arayanlar için görselde yer alan lif modeli oldukça uygundur.

@_nurunlifleri Instagram hesabından kolay yapılan en güzel lif modellerini sipariş oluşturabilirsiniz. Yapımı basit olan lif modellerini sizler en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Sezona damga vuracak olan lifleri en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

En Güzel Lif Modelleri

Şeker gibi Çeyizlik Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Becerikhanım (Youtube)

Videoda yer alan iki renk lif modelini sizlerde en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz. Detaylarını videoyu ayrıntılu izleyerek bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.