Gelin ve Damat Bohçalarına Lif Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel lif modellerini sizlere sunuyoruz farklı tasarımıyla dikkat çeken lif modelleri el emeğinin yoğun olması ile de oldukça sevilen modeller arasında yer almaktadır. Uzun lif modelleri en kullanışlı modeller arasındadır bu güzel lif modellerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak lif modellerini yapıp kısa sürede bitirebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar bu modelleri dilediği renklerde tercih edebilir. Dilerseniz lif modellerini çiçek ve boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Uzun Lif Modelleri

Görselde yer alan uzun lif modelini sizler de yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Oldukça güzel görünen model kullanışlıdır.

Gelin damat lif modelleri siyah beyaz renk tercih edilmektedir. Sizler de siyah beyaz tercih edilen lif modeli fiyonk detayları ile süsleyebilirsiniz.

En kullanışlı lif modelleri arasında yer alan üç renkli hazırlanmış olan lif modeli tutma yerinin olması ile en sevilen modeller arasında yer alıyor.

Çiçek detayı ile süslenmiş olan lif modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Uzun lif modelini sepet lif modeli ile birlikte takım haline getirerek hazırlayabilirsiniz. Pembe ve beyaz renklerle ile hazırlanan bu model yeni gelinlerin en çok tercih ettikleri arasındadır.

Trendler arasında yer alan lif modeli kabartmalı şekilde hazırlanmıştır. Maddi kazanç elde etmek için bu modeli yapıp satıyor sunabilirsiniz.

Yeni Lif Modelleri

Çok Kolay Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Rengarenk Lif ve Patigim (Youtube)

Çok kolay yapılan kare lif modelini sizler için hazırladık oldukça güzel görünen lif modeli iki renk tercih edilmiştir. İki renk tercih edilerek hazırlanan lif modelini sizler dilerseniz tek renk yapabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanın çeyizlerin vazgeçilmezi olan lif modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Dilerseniz kare lif modelleri çiçek ve boncuk detayları ekleyerek de süsleyebilirsiniz. Farklılık isteyen hanımlar bu güzel lif modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Maddi gelir elde etmek için de bu lif modelini yapıp satışa sunabilirsiniz. Yapım aşaması detaylı şekilde alıntılar sizlere sunuyoruz. Hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.