Gelin Yaptı Kaynana Kıskandı İğne Oyası Modelleri

Gelinlerin yaptığı kaynanaların çok kıskandığı iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Son zamanların en rağbet gören iğne oyaları sizler için özenle seçildi. Dilerseniz bu iğne oyası örnekleri hakkında aşağıya ekleyeceğim videodan bilgi alabilirsiniz. Yeni ve kolay bu iğne oyası modelleri hem yazma kenarına, hem de havlu kenarına çok yakışacak.

Çok Pratik ve Çok Güzel İğne Oyası Modelleri

Gelin yaptı kaynana kıskandı iğne oyası modelleri arasında yer alan bu örnek çok sevildi. Videoyu izleyerek iğne oyaları ve yapılışı hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Videodaki gibi yazma rengine uygun renkler seçerek iğne oyası modelleri ile güzel görünümler elde edebilirsiniz.

 

Görselde gördüğünüz model 2020 yılının en sevilen iğne oyası modelleri arasında yer aldı. Şık ve zarif bir görüntü için iğne oyaları ilk tercihiniz olabilir. Sizler de birçok hanım gibi iğne oyası modelleri yaparak para kazabilir, ev ekonomisine destek olabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapımı oldukça kolay. Bu iğne oyaları motif olarak adlandırılıyor ve daha sonra dilediğiniz yere ip ve iğne yardımıyla işleyebiliyorsunuz. Özellikle motifli iğne oyası modellerini namaz örtüsü ve tespih ucunda tercih edebilirsiniz.

blank

Harika bir iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Birçok kişi boncuklu iğne oyaları nasıl yapılır merak ediyor. Sizlere tavsiyem YouTube’dan iğne oyası örnekleri yapımı hakkında video izleyerek, kolaylıkla bu modelleri öğrenmeniz olacaktır.

blank

İğne oyası modelleri tülbent kenarlarına da çok yakışıyor. İğne oyaları zarif görüntüsüyle sizin de kalbinizi fethediyorsa, bu modeli kesinlikle yapmanızı öneririm. Hem oldukça güzel hem de çok sipariş alan bu iğne oyası modelleri ile çeyizleri de çeşitlendirebilirsiniz.

blank

Sade ama bir o kadar güzel iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Sizler de dilerseniz iğne oyaları yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Hatta bu iğne oyası örneklerinin fiyatları ve çeşitlerini kendiniz belirleyerek siparişe sunabilirsiniz.

blank

Tespih ucunda kullanılan bu iğne oyası modeli çok güzel görünüyor ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Pinterest uygulamasında da sık sık karşınıza çıkabilecek bu muhteşem iğne oyaları ile harika işler ortaya koyabilirsiniz.

blank

İğne oyası modelleri çeyizlerde de çok tercih ediliyor. Çeyiz için daha şık iğne oyaları yaparak güzel bir bohça elde edebilirsiniz. Sizler için seçtiğim iğne oyası modelleri de güzel fikir olabilir.

blank

Mavi ve yeşil rengini kullanarak bu iğne oyası modelini yapmaya ne dersiniz? İğne oyaları için renk seçimi oldukça önemli. Bu sebeple iğne oyası modelleri yaparken renk uyumuna dikkat etmeniz güzel olacaktır.

En Şahane İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank