Gelinler Arası Rekabet Oluşturan 45 Yeni Dantel Modelleri

Gelinler arası rekabet oluşturan yeni dantel modellerini sizler için derledik. Geçmişten günümüze hanımların en çok yaptığı ve kullandığı el işi tabii ki de dantel. Danteller gerek zarifliği ile gerek etnik desenleriyle oldukça ilgi çekiyor ve ilgi görüyor. Evlerimizi süsleyen, nevresimlerimizi şıklaştıran, perdelerimizi güzel gösteren bir detay. Sizinle birlikte eski yıllardaki dantel modellerinden farklı olarak yeni dantel modellerine bakalım.

Evinize Işıltı Katan Birbirinden Güzel 45 Yeni Dantel Modeli

blank

Dantellere talep oldukça fazla ve bu talebi karşılamak bu işi kazanç elde etmek için yapan hanımlar için ise bazen oldukça zor olabiliyor. Dantel modelleri oldukça detay isteyen ve yukarıdaki görseldeki gibi yemek masası örtüsünün üzerine sermek için kullanılırsa boyut oldukça büyük oluyor ve emek de o orantı da artıyor. Buradan dantelin değerini anlamak güç olmasa gerek. Verilen emeği fazlasıyla hak eden bir el işi. Evlerimizde dantel modellerine ait bir şeylere rastladığımızda o ev gözümüze ne kadar da şık görünüyor değil mi? Bu modellere bakıp siz de dantel yapmaya karar verip evinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

blank

Dantel modellerinin bir çok kullanım alanı mevcut. Bunlardan biri de havlu kenarları…

blank

Tamamen dantel sevmeyenler de var elbette. Bunun için ise kumaşınızı dilediğiniz gibi seçip kenarlarına yeni dantel modellerinden dantel işleyebilirsiniz.

blank

Renkli ürünlerinizin üzerinde beyaz dantelin naifliği sizin de hoşunuza gitmiyor mu?

blank

Danteli sadece ince ipliklerle değil, kalın ipliklerle de yapabilirsiniz. Böylelikle daha spor bir hava katar.

blank

Dantelleri mutlaka her ev hanımı evinde kullanmalı. Bu hem sizin hem de kayınvalidenizin hoşuna gidecek. Birbirine rakip gelinlerin hoşuna gider mi orası muallakta.

blank

Danteli sadece beyaz yapmam gerek diye beyninize kodlamayın. Biz sizi tüm klişe algılardan uzak tutup, farklı modelleri görmenizi sağlıyoruz. Sadece beyaz olmadan da dantel üzerine biraz renk, biraz motif katmak ne kadar da güzel oluyor. Siz de bunu denemeye ne dersiniz?

En Çok Sevilen Ve İmrenilen Yeni Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank