Yeni Hobi

Gelmiş Geçmiş En Çok Satan Boncuklu Tığ Oyası

24 Kasım 2018
Gelmiş Geçmiş En Çok Satan Boncuklu Tığ Oyası

Oyacı kadınlarla bir bir görüşüp en çok sipariş aldıkları boncuklu tığ oyasını öğrendik. Yazma ve havlulara işlenerek satılan boncuklu oyayı öğrenmek ister misiniz?

Oyacı kadınlarla bir bir iletişime geçtik. Hepsinin en çok sipariş aldıkları modelleri öğrenmeye çalıştık. Bir çoğunun göndermiş olduğu modelin aynı model olduğu gördük. Kimi havlularda kimi ise yazmalarda kullanarak yapıp satmış oldukları boncuklu oyayı sizinle bu yazıda yayınlıyoruz. Eğer hala daha kendi oyalarınızı satmaya başlamadıysanız sizlere bir kaç fikir vereceğiz. Öncelikle yapmanız gerekenleri söyleyelim. İlk olarak yaptığınız oyaların net olarak görüntüsünü almak için iyi bir fotoğraf makinası veya iyi kameraya sahip bir telefona ihtiyacınız var. Oya modeli ne kadar net ve güzel görünürse o kadar çok ilgi görür ve sipariş alır. Sonrasında ise tek yapmanız gereken yaptığınız oyaları sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak.

Yapıp Satarak Para Kazanabileceğiniz Boncuklu Oyalar

Aslında her oya modeli çok satılır. Tek yapılması gereken şey renk uyumunu tutturabilmek ve oya modelinin net olarak resmini çekip paylaşmak.

En Çok Satan Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.