Genç Kızların Çeyizlerine Muhteşem Boncuk Oyaları

Değerli takipçilerimiz kıymetli hanımlar bugün sizlerle birbirinden özel işçilikli ve el emeği harikası boncuk oyası örneklerini inceleyeceğiz. Sade tek sıra Oya kenarına yapılan rengarenk boncuk detayları içinizi kıpır kıpır edecek. Havaların ısındı bugünlerde keten yazma kumaşı kenarına yapılan sade boncuk oyaları yazın tarzınıza şıklık katacak. İncecik yazma kumaşlarının kenarına yapılan sade oya üzeri rengarenk boncuk detayları bu yaz hepinizin gözdesi olacak. Siz değerli takipçilerimize her zaman en iyisini yakıştırdığımız için sizler için derlediğimiz modelleri de en çok beğenilen ve en çok tıklanan modeller arasından seçtik. Şahane boncuklu oya modellerini sosyal medya yolu ile sipariş edip getirtebileceğiniz gibi yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız boncuk oyaları yapım videosunu izleyerek kendi el emeğinize de yapabilirsiniz. Sizler için özenle seçtiğimiz boncuk oyası görsellerini incelerken kendi yorumunuzu katarak sizlerin de kolaylıkla boncuk oyası modellerinden yapabileceğinizi unutmayın. İncelediğiniz modellerimiz arasında En sevdiğiniz modelleri bizlerle paylaşarak diğer yazılarımızda tamamen sizlerin zevkine hitap etmemize yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden sizler için hazırladığımız muhteşem boncuk oyalarını detaylı görselleri ile incelemeye geçelim.

Kolay Boncuk Oyaları

Görselde yer alan sade model boncuk oyası da sizler de dilediğiniz renkler de hazırlayarak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan model günlük yaşama uygundur.

Tek renk yazma kenarına yapılmış olan rengarenk boncukların yer aldığı boncuklu oya modeli şık tasarımıyla özel günlerde sizlere eşlik edecek.

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan sıralı hazırlanıp devam eden pullu boncuklu oya modellerini sizler de dilediğiniz kadar renk tercih ederek hazırlayabilir ve güzel günlerinizle bu güzel ürünlerini takabilirsınız.

Soft renkli tonlarının kullanıldığı boncuk oyası modeli beyaz boncuklar ile hazırlanmış olup çeyizlerin gözdesi olacak bu modeli sizler de hazırlayıp tercih edebilirsiniz.

Gösterişli model isteyen hanımlara hitap eden boncuklu oya modeli oldukça şık görünmektedir. Sizler de boncuk oyası modelinin yapıp kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına hazırlanmış olan yeşil tülbent ile oldukça uyumlu olan boncukla oya modelleri tahta boncuklar kullanılarak hazırlanmıştır.

El emeğinin onu yoğun olarak kullanıldığı boncuklu oya modelleri kristal boncuklar tercih elleri hazırlanmıştır. Sizler de kristal boncuklar ile bu güzel modelleri hazırlayabilirsiniz.

Farklı Boncuk Oyaları

Gösterişli Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Sevalin boncuk oyaları (Youtube)

Sevgili takipçiler yukarıda sizler için özenle seçmiş olduğumuz birbirinden şık boncuk oyalarını görselleri ile birlikte inceledik şimdi ise her yazımızın sonunda olduğu gibi incelediğimiz boncuk modelleri arasında en sevdiğimiz modeli seçip uygulayacağımız kısma geldik. Daha doğrusu sizlere beğendiğiniz boncuk oyası modelini uygulamanız için yardımcı olacak boncuk oyası yapımı detaylı anlatım videosunu sunuyoruz. Videomuz yardımıyla daha önce hiç boncuk oyası yapmamış hanımların dahi boncuk oyası yapmasını sağlayacağız. Boncuk oyaları diğer el işi örneklerine göre oldukça dolgun ve şık görünmesinin yanı sıra yapım olarak da gayet pratiktir. Özellikle tek sıra Oya kenarına yapılan rengarenk hazır boncuklarla bezenmiş boncuk oyalarını hazırlamak belki de dakikalarınızı alacak. Kısa sürede birbirinden güzel boncuk oyalarını yapabileceğinize siz bile şaşıracaksınız. Yapımını öğrenip elinizi pratikleştirdiğiniz bir boncuk oyasında sadece boncuk renklerini değiştirerek birbirinden güzel boncuk oyalarını farklı farklı modeller üretmiş gibi gösterebilirsiniz. Günlük kullanımda veya özel günlerinizde tercih edebileceğiniz boncuk oyaları artık sizlerin el emeği ile üretilecek sizleri boncuk oyası yapımı detaylı anlatım videomu izle baş başa bırakıyoruz kolay gelsin.