Gökkuşağı Renkleri Panço Battaniye Yastık Lif Blok Örgü Modeli

Bugün sizlere rengarenk çok basit bir model hazırladık. Modelimiz ile battaniye kırlent şal yazlık yelek ve hırkalar örebilirsiniz.

Tığ ile örülen modelimizi dördün katları şeklinde zincir ile başlıyoruz. Tığ ile örülen örgülerde sonradan kasma olmaması için ipinizi çift katın yapın.

Orta kalınlıkta bebe ipi ve 3 numara tığ bu model için yeterli olacaktır. Örgünüzün trabzanlarını yaparken elinizi biraz gevşek tutarsanız ortaya daha güzel bir görüntü çıkacaktır.

ilk sırayı aralarda birer boşluk bırakacak şekilde üçlü trabzanlar yapıyorsunuz. Modelin detaylı anlatımı videoda sunulmuştur. Hepinize kolay gelsin.

Kolay ve şık model için Crochet örgü atölyesine teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın