Gönlüm Sende Pembe Kolay İncili Tığ İşi Oya Modeli

Pembe her şeye yakıştığı gibi boncuklu tığ oyasına da yakışmış. Pembe ve beyaz oya ipiyle yapılan inci boncuklu oya modeli.

Pembe rengi dekorasyondan elbiseye tutun da her şeye çok yakışıyor. Pembe ve tonlarını beğenmeyen bayan yoktur. Her yerde kullanıldığından dolayı da tabiki de el işlerinde de eksik kalmıyor. Yazmalarda, havlularda ve tüm örgülerde en çok karşılaştığımız renk pembe rengidir. Öyle tonları var ki insanın içini ferahlatıyor. Tam anne kanalında paylaşılan ve oya olarak yapılan inci boncuklu modelde de pembe renk oya ipleri kullanılmış. Toz pembe renk ip oyaya çok yakışmış ve inci boncuklarla beraber kullanıldığı için daha bir şık durmuş.

Kolay incili boncuklu tığ oyası

Bu oya modeline yeni hobi olarak pembe gönlüm sende ismini verdik. Umarız ziyaretçiler oya modelini ve ismini beğenirler. Oyayı öğrenmek isteyen kişiler çok ama çok kısa olan videoyu izlemeliler. Video toplamda 10 dakika ve oyanın tüm detayları gösteriliyor. Çeyiz arşivinde mutlaka olması gerekenlerden birisi olarak seçebilirsiniz. Oya modelini yapmadan önce yukarıdaki resimden inceleme şansınız da var.

Kolay İncili Boncuklu Tığ Oyası Modeli

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir