Yeni çıkan oya modelleri

Gördüğünüzde Çok Seveceğiniz Yeni Çıkan Oya Modelleri

Görüp incelediğinizde çok seveceğiniz ve hemen sahip olmak isteyeceğiniz yeni çıkan oya modelleri hepsi bir arada toplandı.

Resimlerini gördüğünüzde çok seveceğiniz yeni çıkan oya modelleri göz kamaştıran cinsten. Fular yapmak isteyenin fular, başörtüsü yapmak isteyenlerin iste başörtüleri yapabilecekleri enfes modeller. Çiçekli modeller, boncuklu modeller, fiyonklu oyalar hepsi çok şık. Eski model yapmak yerine yeni model olsun diyenlerin çok beğeneceği bu yazımızdaki oya modellerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir çok modeli belki ilk defa görüp hayran kalacaksınız. Bazı modellerini bilenleriniz ve daha önce görenleriniz olabilir fakat bir çoğu yeni çıkan oya modelleridir. Hobi olarak da oya yapanlar var, para kazanmak için de yapanlar var. Siz ister hobi olarak, ister para kazanmak için yapın bu modelleri mutlaka deneyin. Eğer oya satışları yapıyorsanız müşterilerinizin de hoşuna gidecek ve daha fazla satış yapacağınız modeller. Bu yıl çıkan ve Instagram’ın en çok beğeni alan oyaların tamamını aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Yeni Çıkan Oya Modelleri

Çeyizlik yeni yazma oyası

Halkalı yeni oya modeli

İğne oyası boncuklu havlu kenarı

Katmerli yaprak oyası

Ortası boncuklu üçlü oya

Renkli çiçekler iğne oyası modeli

Sıralı boncuklu tığ oyası

Tığ işi çember oyası

Yeni çiçek oyası

Yeni çıtı pıtı oya

Yeni iğne oyası yazma kenarı

Yeni model tığ oyası

Yeni model yazma oyası

Yeni tülbent oyası modeli

Yeni yemeni oyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir