Sıralı boncuklu şiş oyası

Görebileceğiniz En Harika Sıralı Boncuklu Şiş Oyası

Boncuklu şiş oyası yapılışı ile göreceğiniz en harika modeli çok beğeneceksiniz. Şiş oyaları artık başörtülerindeki yerini alıyor.

En güzel oyaları sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. Daha önce görmediğiniz ve hayatınızda görebileceğiniz en iyi şiş oyalarından olan sıralı boncuklu oya modelini bu yazımızda sizlerle buluşturuyoruz. Yapılan oyalar hep tığ , iğne olarak yapılmakta. Tabi şiş oyaları da unutulmamalı. Öyle sevenlerde azımsanmayacak kadar. Kimileri var şiş oyalarından vazgeçmiyor ve hep onu kullanıyor. Büyük bir çoğunluk farklı teknikler kullansada kendine has modelleri olan şiş oyaları çok zarif görünmekte.

Yeni şiş oyası

Örgü şişleriyle sadece örgü örüldüğünü düşünmeyin. Yazmanıza oya, havlunuza kenar yapabileceğiniz oyaları da şişlerle ortaya çıkarabilirsiniz.Videolu anlatım sayesinde şiş oyasının yapım aşamalarına göz atabilirsiniz. Çeyizlik başörtülerinde, hediyelik yazmalarda, mutfak havlularında aklınıza ne geliyorsa artık. En güzel şiş oyalarına siz sahip olmak istiyorsanız boncuklu olan bu modele bakmalısınız. Okulların açılmasıyla birlikte boş zaman sıkıntısı yaşamayan hanımlar için ideal bir uğraş. En şık oyaları yapmanız dileğiyle hepinize kolay gelsin.

Sıralı Boncuklu Şiş Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir