Gören Bir Daha Bakacak Çiçekli İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Dikkat çekmeyi, tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız mutlaka görenlerin bir daha bakacağı çiçekli iğne oyası modelini kendinizi mutlu etmek için hazırlamalısınız.

Tüm teknik ve yapılışının kolay yöntemlerinin gösterildiği videoyu aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilirsiniz.

blank

Zürafalar kayalar ve çiçeklerle bezenmiş bu modeli yazmalarınıza havlu kenarlarınıza ve tüm kenar süslemelerinize hazırlayabilirsiniz. Her renginin ayrı duracağı modeli tek renk iple de hazırlamanız mümkündür.

Evde oturuyorum ve para kazanmak istiyorum diyorsanız bu modelin düşündüğünüzden çok sipariş aldığını bilmelisiniz. Bu denli fırsat yaratacak modellere her zaman denk gelmeniz mümkün olmayabilir.

Youtube kanalı için yoncanın iğne oyaları tarafından hazırlanan güzel ve şık modele teşekkür ederiz. destek olmak için kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.