Görenin Aklını Alacak 35 İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Görenin aklını alacak iğne oyası yazma kenarı modellerini görmek ister misiniz? Hanımlar arasında rekabeti arttıracak birbirinden güzel 35 farklı iğne oyası yazma kenarı modeller ile sizi baş başa bırakıyoruz. Bu modeller daha önce gördüklerinizden daha farklı. Birbirinizden gördükçe yapmak isteyeceğiniz, imreneceğiniz tarzda olan bu modelleri çok seveceksiniz. Üstelik ayrı bir efor sarfetmeden gündelik her zaman yaptığınız iğne işi oyaları gibi bu da çok basit fakat farklı ve güzel.

Herkesin Birbirinden Görüp İmreneceği İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Çiçekli iğne oyası yazma kenarı modellerimiz hepİmizin vazgeçilmezi. Ama her iğne oyası modeli de bu kadar kendini belli etmiyor ve şık durmuyor. Bu model en çok sorulan iğne oyalarından biri. Zarifliğini fotoğrafta görmek mümkün.

Tek renktenden ziyade bir kaç renk ekleyip iğne oyası yazma kenarı modelinizi daha da güzelleştirebilir, detaylar ekleyebilirsiniz.

Pembe yazmalarımız en çok kullandığımız yazmalardan biri. Gerek günlerde, gerek ev oturmalarında kurtarıcımız. Ama bunu şıklaştırmak tabii ki sizin elinizde. Yazma kendini iğne oyası modelleri ile belli eder. Ve bu görselde de öyle olmamış mı?

En güzel iğne oyası yazma kenarı modellerden biri de görseldeki model. Üstelik yapması siz hanımlar için oldukça kolay. Bu işten kazanç elde edenlerin de en çok sipariş aldığı model. Farklı renklerle siz de denemeye ne dersiniz?

Sade ve şıklıktan yana olanlar için de bu iğne oyası yazma kenarı modeli efsane. Kesinlikle düz yazmalarınızın kenarlarına yazmanın renginde ve ona zıt bir renk kullanarak bu iğne oyası yazma kenarı modelini kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Şirin mi şirin herkesin yapabileceği bu iğne oyası yazma kenarı modelini siz de yapıp, sevdiklerinize hediye etmek sizce de güzel fikir değil mi?

Bu modeli görünce sizin de içiniz hoş oldu itiraf edin. Nasıl da güzel ve canlı renklerle şenlenen bir iğne oyası yazma kenarı modeli.

Gelinlerimizin özellikle önceden annelerimiz kınalarda başına örttüğü bu yazmaları belli eden neydi dersiniz? Tabii ki de iğne oyasının modeli. Şimdi ise yeni gelinlerimiz ev içinde takıyor ve çok da hoş oluyor.

Kıskandıracak İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.