Görenin Beğendiği Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları şık ve zarif duruyor ama daha da şık görünmesini isteyebiliyoruz. Bundan dolayı boncukları kullanarak daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Başörtüsünde ve havlu kenarında da bu iğne oyası modellerini boncuklu bir şekilde kullanabilirsiniz. Dikkat etmemiz gereken başörtüsü rengiyle iğne oyasının uyumlu olması. Bundan dolayı renk seçimlerini doğru yapmamız gerekebilir. Biz sizler için çok harika seçimler yaptık. Şimdi dilerseniz görenin beğendiği boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok hoş görünüyor. Bu görüntüyü uyumlu renklerin kullanılmasıyla oluşturabilirsiniz. Lila ve su yeşili rengi birbiriyle harika duruyor. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir.

blank

Boncuklu iğne oyalarını sadece hobi olarak değil, para kazanmak için de yapabilirsiniz. Boncukları kullanmak iğne oyası modelini ön plana çıkaracaktır. Bundan dolayı seçimlerimizi bu yönde yapıp çok sipariş alabiliriz.

blank

Beyaz başörtüsü kenarına hemen hemen her iğne oyası modeli uyuyor. Görselde gördüğünüz gibi beyaz başörtüsü kenarına beyaz iğne oyası kullanacaksanız boncuklarla bunu daha hoş hale getirebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz bu şık iğne oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bir iğne oyası bu. Sizler de bu oya modelini tercih edebilirsiniz. Yapılışı hakkında bilginiz olmayabilir. Bu da gayet normal. Eğer bilginiz yoksa İnternet veya YouTube’dan video izleyebilirsiniz. Videoların anlatımlı olması sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

İğne oyasına pembe ve mavi rengi çok yakışıyor. Sizler de bu rengi kullanarak hoş bir iğne oyası modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Bu model başörtüsü kenarına yakıştığı kadar havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarında da bu iğne oyasını tercih edebilirsiniz.

Çok Sipariş Alan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.