Görenin Kıskandığı Değişik İğne Oyası Modelleri

Görenin kıskandığı değişik iğne oyası modelleri ile sizlerin karşısındayız. Sizin de zevklerinizi ön plan da tutarak ve yeni oya arayışı içerisinde olduğunuzu bilerek bu değişik iğne oyası modellerini sizler için derledik. Sizin de artık sıra dışı modeller görmek istediğinizin farkındayız. Hem başörtü kenarına hem de havlu kenarına yakışacak bir çok iğne oyası seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri beraber inceleyelim, ne dersiniz?

Sıradanlıktan Uzak Değişik İğne Oyası Modelleri

Harika bir iğne oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. Görselde gördüğünüz iğne oyası hem değişik bir modele sahip hem de yapılışı da bir o kadar kolay. Tabii ki iğne oyalarının güzel olması kadar yapılışının da kolay olmasını isteriz. İşte bu iğne oyaları tam da istediğimiz gibi. Bazen yapılışı ne kadar kolay olursa olsun henüz yeni başlayacaklar için oldukça zor gelebilir ve bilemeyebilirler. Ki bu gayet doğaldır. İşte o zaman internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında bilgi alabilirler. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Tek renk başörtüsüne yine tek renk iğne oyası bir hayli yakışıyor. Sizlerin de mutlaka tercihi olacağını düşündüğümüz görselde gördüğünüz iğne oyası modeli kelebek şeklinde olan değişik iğne oyası modelleri arasındadır. Bu iğne oyası modeli 2019 yılında çok sevildi ve aynı zamanda da çok sipariş aldı. Sizlerin de gözdesi olacak bu iğne oyalarını sizler de tercih etmelisiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası en yeni iğne oyası modellerinden. Sizlerin de tercihi olacak bu iğne oyası hem başörtü hem de havlu kenarlarına bir hayli yakışacak. Havlu kenarlarınızı bu modeller ile renklendirmeniz mutlaka gerekir. Hem de bu modelleri çeyiz bohçanızda hazır tutmalısınız.

En Güzel Değişik İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.