Görenin Sorduğu Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Görenin sorduğu boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Sizler için seçtiğim harika iğne oyası modellerini tercih ederek siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Çoğu hanım el işiyle uğraşarak ev ekonomisine destek oluyor. Sizler de hobi olarak yaptığınız iğne oyalarını kazanca çevirebilirsiniz. Şimdi dilerseniz görenin sorduğu boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Harika ve Şahane İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz boncuklu iğne oyası modeli beyaz başörtüsü kenarına çok yakışmış. Sizlerin de tercihi olabilecek bu harika iğne oyası modelini hem başörtüsü hem de havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Havlu kenarına tığ işi oya modeli, iğne oyası modeli tercih ediliyor.

blank

Görselde gördüğünüz gibi düz renk bir başörtünüz varsa kenarına yine o renk iğne oyası modeli yapabilirsiniz. Bu görüntüyü biraz daha hareketlendirmek için boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuklar el işlerine şıklık katıyor. Sizler de şık bir iğne oyası modeli için boncukları tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem boncuklu iğne oyası modelini hem kendiniz için hem de çeyiz bohçası için hazır edebilirsiniz. Çeyiz bohçalarında iğne oyası modelleri çok tercih ediliyor ve hanımlar genellikle yeni modeller arıyor. Sizler için seçtiğim boncuklu iğne oyası modellerini tercih ederek harika işler ortaya koyabilirsiniz.

blank

İğne oyasında dilediğiniz boncukları kullanabilirsiniz. Bu sizin zevkinize kalmış bir durum. Eğer görselde gördüğünüz gibi renkli ve sıralı boncukları tercih edecekseniz bu renklerin kendi arasında uyumuna dikkat edin. Böylelikle ortaya şahane boncuklu iğne oyası modelleri çıkacaktır.

blank

Görselde gördüğünüz boncuklu iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu modeli sizler de yapabilirsiniz. Dilerseniz İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek boncuklu iğne oyasının yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Çok Sevilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.