Görenin Sorduğu Patik Örgü Modelleri

Görenin sorduğu patik örgü modelleri ile sizlerleyiz. Yaz kış kullanılan ve çok kolay yapılan patik örgüleri sizlerle buluşturacağız. Patik örgüler geçmişten günümüze annemizden, anneannemize kadar uzanan ve yapılan örgü modelleridir. Bu sebeple de gelenekselleşen bu patiklere talep oldukça fazla. Ev içi terliği yerine patik giyen de birçok hanım var. Ayrıca sizler için seçtiğimiz örgüleri hem şiş hem de tığ kullanarak yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz görenin sorduğu patik örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muazzam Patik Örgü Modelleri

En harika patik örgü modellerinden biriyle sizlerleyiz. Patik örgülerde dilediğiniz rengi kullanarak istediğiniz modeli oluşturmanız mümkün. Ya şiş ya da tığ kullanarak bu örgüleri elde edebilirsiniz. Hem de kısa bir sürede yapabilirsiniz. Çünkü yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu patik örgüler sizin de evinizde olmalı.

blank

Beyaz renginin üzerine birkaç renkteki yumakları tercih ederek güzel bir patik örgü modeli elde edebilirsiniz. Sizlerin de en çok seveceğini düşündüğümüz bu modeli para kazanmak için de yapabilirsiniz. Birçok hanım kazanç elde etmek için bu harika patik örgü modellerini yapıyor. Sizler de bu hanımlardan biri olabilirsiniz. Emeğinize göre de patik örgülerin fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz şahane patik örgü modeli çok seviliyor. Sizler de sarı, mor, yeşil ve beyaz rengini tercih ederek bu harika örgüleri yapabilirsiniz.

blank

Çilekli patik örgü modelinin yapılışı çok kolay. Birçok kişi yaptığı örgüleri İnternete yüklüyor ve anlatımlı bir şekilde açıklıyor. Sizler de bu videoları izleyerek yapılışı hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

blank

Patik örgü modellerinde boncuk da kullanabilirsiniz. Boncuklar patik örgüsüne şık bir görüntü verecektir. Görselde gördüğümüz patik örgü modeli çeyiz bohçalarının da vazgeçilmezi olacaktır.

Şık ve Muhteşem Patik Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.