Tığ İşi

Görenleri Hayrete Düşüren 37 Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Görenleri hayrete düşüren değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. 2019 yılının en çok beğenilen ve bu işten kazanç elde eden hanımların tercihi bu modeller oldu. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz bu tığ oyaları hem modeli hem de kullanılan renkleri bakımından oldukça şık ve zarif. Muhakkak tercih edeceğiniz sizin için hazırladığımız tığ işi tığ oyası çeşitleri ile sizi buluşturmaktan keyif alacağız. Dilerseniz hep birlikte bu tığ oyası modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Beğenilen Tığ İşi Oya Çeşitleri

Tığ İşi

Rengarenk ruhumuzu şenlendirecek tığ işi oya modeli ile karşınızdayız. Renkli hem de sıralı tığ oyası modelini sizin de çok beğendiğinizi duyar gibiyiz. Bu modelleri hem sevecek hem de daha fazla yazma kenarınıza farklı renkler ile bu modeli yapmak isteyeceksiniz. E haksız da sayılmazsınız.

Tığ İşi Oya Modelleri

Renkleriyle şölen oluşturan bu tığ işi oya modelinin yapımı da oldukça kolay. Bu basit tığ oyasını az bir zamanda bitirebilecek. Ve diğer en yeni tığ oyalarına zaman geçmeden başlayabileceksiniz.

Tığ İşi Oyalar

Görselde gördüğünüz tek renk tığ oyası modelini siz de kolaylıkla yapabileceksiniz. Hanımlar eğer görselden bu modeli çıkarmanız mümkün olmayacak ise internetten yapılışını aratıp videolu şekilde bu örnekleri öğrenip yapabilirsiniz de. Ne dersiniz?

Tığ Oyası

Görselde gördüğünüz zarif tığ işi oya modelini siz de yapabilir ve üstelik kazançta elde edebilirsiniz. Bunları hobi olarak yapıp kazanç elde eden hanımlar da bir hayli fazla. Siz de bu basit tığ oyalarını bu şekilde elde edebilirsiniz. Ve sadece yazma kenarında değil havlu kenarında da tığ işi oya modellerini kullanabilirsiniz.

Tığ Oyaları

Görselde gördüğünüz gibi halka boncuklar ile de tığ oyası modeli elde edebilir ve basit bir şekilde bunu yazma kenarına da işleyebilirsiniz.

Yapılışı En Basit Tığ İşi Oya Çeşitleri

Tığ İşi Oya Örnekleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.