Görenlerin Aklını Alacak Patik Örgü Modelleri

Patik Örgü Modelleri

Görenlerin aklını alacak patik örgü modelleri ile karşınızdayız. Kış aylarında en çok ihtiyacımız olan şey ile sizlerleyiz. Elbette örgüler hayatımızda fazlasıyla yer kaplıyor. Hele ki havalar soğuduysa direkt örgü imdadımıza koşuyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizler için birbirinden güzel patik örgü modellerini derledik. Dilerseniz hep birlikte bu patik örgü modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

2020’ye de Damgasını Vuracak Patik Örgü Modelleri

Patik Örgü Modelleri

Renk ve modeliyle harika bir patik modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modeli hem dikaktinizi çekecek hem de hemen bu patiği örmek isteyeceksiniz. Hem tığ hem de şiş ile örülen bu patikler hem pratik hem de ayağınızı sıcacık tutacak.

Patik Örgüleri

Görselde gördüğünüz patik modeli de oldukça dikkat çekici. Bu patik modelleri kesinlikle kaçmaz hanımlar.  Beğendiğiniz modeli dilediğiniz renkte örebilir siz de kendinizce farklılık yaratabilirsiniz.

Örgü

Beyaz patik kullanmaktan çekinmeyin. Beyaz renginin üzerine her model ve her renk uyumlu olacaktır ve sizin de hoşunuza muhakkak gidecektir. Bu patik örgü modellerini çeyizlerinize de yapabilirsiniz. Herkesin soracağı ve imreneceği bu patik modeli sizin de olmasın mı hanımlar.

Örgü modelleri

Şiş ile örülen bu tatlı mı tatlı patik modeli sizin de ilginizi çekecek. Şiş ile örülmesi daha kolay hanımlar. Tığ işi biraz daha bizi uğraştırabilir. 2019’da en çok patik örgüsü şiş ile örüldü. Bu arada dilerseniz YouTube’dan anlatımlı bir şekilde de inceleyebilirsiniz modelleri. Bu sizin için daha kolay olacaktır.

örgüler

Tığ ile yapılan çiçek işlemeli bu patik örgü modeli dikkatinizi çekmiştir kesinlikle. Bu detay patiğe ayrı bir şıklık katacak ve çok da seveceksiniz. Hepinizin sevdiği bu patik modelini şimdiden örmeye başlayın bence.

2019’a Damgasına Vuran Patik Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.