Görümce Çatlatan 30 Tığ İşi ve İğne Oyası Modeli

Tığ işi oya modelleri ile iğne oyası modelleri birbirine benzer. Ancak yapılışları farklıdır. Iğne oyası biraz daha uzmanlık gerektiren yapımı birazcık daha zor bir oyadır. Daha önce biz sizinle bir çok farklı renk ve motifte hem iğne oyası hem de tığ işi oya modeli yapımı paylaştık. Bugün ise görümce çatlatan tığ işi ve iğne oyası modellerini paylaşıyoruz.

Tığ işi oyalar iğne oyalarına göre daha hızlı üreyen yani biten oyalardır. Bu oyaları yapıp satmak isterseniz de fiyatları iğne oyası modellerine göre daha ekonomiktir. Ama tığ oyası daha kolay diye tüm yazmaların kenarlarına bunu yapmak mantıklı olmaz tabi. Daha şık ve gösterişli olması için kesinlikle iğne oyası yapmanız gerekecektir. Yazmanız tek renk ise bir çok farklı renk ip kullanarak renkli iğne oyası modelleri yapabilirsiniz. Eğer yazmanız renkli ise o zaman oyanın tek renk olması lazım. Yazma içerisindeki desenlerde yer alan renklerden herhangi birini oya rengi olarak seçebilirsiniz.

Renkleri uyumlu, birbirinden güzel görümce çatlatan 30 tığ işi ve iğne oyası modelini galerimizde görebilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın