Görümce çatlatan oyası yapılışı

Görümce Çatlatan Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Bu harika boncuklu tığ işi oya modelini gören görümceler çatlayacak. Yaptığınız tığ işi oyayı yazmanızda kullanın ve gören herkes sizi kıskansın.

Bu tığ işi oya modelinin adı görümce çatladan modeli. Gelinleri kıskanan görümceler bu oya modeline hiç dayanamayacak. Kendinize boncuklu tığ işi oyadan yapıp başörtüsü olarak kullanın ve sizi gören görümceleriniz kurdundan mahvolsun. Tabi burada iyi olan görümcelere sözümüz var. Kimi görümceler var gelinlerle kardeş gibi oluyorlar. Kimileri ise kıskanıyorlar. Eğer sizi kıskanan görümceniz varsa sizde onu bu tığ işi oya modeliyle çatlatın. Eğer anlaşabildiğiniz görümcenizde varsa bu tığ işi modelden kendisine hediye yazma yapabilirsiniz. Artık ne yapacağınıza siz karar verin.

Görümce çatlatan oyası

Her gün yep yeni tığ işi boncuklu oya modelleri paylaşıyoruz. Bu tığ işi oya modellerini gören kadınların ağzı açıkta kalıyor ve çok beğeniliyor. Görümce çatlatan oyasının da diğer tığ işi oyalar kadar ilgi göreceğini umuyoruz. Tığ işi oya modelleri ile farklılıklar arayanlar için bir çok model paylaştık. En son işte bu model olan görümce çatlatan modeliyle ilginizi çekmek istiyoruz. Herkesin yapabileceği oyalardan biri olan bu örnek için inci boncuklar kullanmalısınız.

Görümce Çatlatan Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Bu tığ işi oya modelini beğendiyseniz eğer, aşağıda bulunan diğer harika modellere göz atabilirsiniz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

“Görümce Çatlatan Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapımı” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın