Görümce Çatlatan En Şahane 53 Şal Örgü Modelleri

Görümce çatlatan en şahane şal örgü modelleri ile sizlerleyiz. Bu şal örgü modelleri hemen hemen her alanda hanımların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Akşam ve gündüz oturmalarında, günlerde, nişanlarda ve daha bir çok yerde kullanılan bu şallar önemli bir yere sahip. Bu sebeptendir ki farklı farklı şal örgü modelleri arıyoruz. Ve elbette kara kışı da unutmamak kaydıyla. Kara kış için de kullanılan bu şal örgü modellerini çok seveceksiniz. Haydi hanımlar bu şal örgü modellerine hep birlikte bir göz atalım.

Sevmelere Doyamayacağınız Şal Örgü Modelleri

blank
Tığ ile örülen bu şal örgü modeli görselde de gördüğünüz üzere hem farklı hem de çok şık. Dilediğiniz renkte örebileceğiniz bu şal örgü modelini siz dahil tüm çevreniz çok sevecek ve hemen bu örgü modelinin örneğini çıkaracak. Aynı örgü modelini sadece şalda değil dilediğiniz kıyafette bere, atkı, kazak, hırka, yelekte kullanabilirsiniz.

blank

Bu zarif mi zarif şal örgü modeli tam da görümcenizi çatlatacak şekilde bir şal örgü modeli. Hem çok şık hem de çok zarif. Öyle değil mi?

blank

Görselde gördüğünüz renkli şal örgü modeli detaylarıyla bir harika. Bu detaylar şal örgüleri daha da farklı kılmamış mı? Bu şal örgü modelini daha önce ya hiç görmediniz ya da çok az yerde gördünüz. Farklılığı da burada zaten. O yüzden bu şal örgü modelini hazır kimseler keşfetmemişken örmeye ne dersiniz hanımlar?

blank

Simsiyah giyinip üzerine bir de gri örgüden yapılmış şal atmaya ne dersiniz? Bize göre gayette çok olacaktır. Modelin şahaneliğini zaten görüyorsunuz. Bu şal örgü modelini gören görümceniz kıskançlıktan çatlayacak.

Görümce Çatlatan Elti Kıskandıran Birbirinden Farklı 53 Şal Örgü Modeli

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.