Yelek Örgü Modelleri

Görümce Kıskandıran 35 Şık Yelek Örgü Modelleri

Görümcelerinizi kıskandıracak çok şık motifli yelek örgü modelleri ile karşınızdayız. Aşağıda inceleyeceğiniz 35 motifli yelek örgü modelini ince ya da merserize ipler ile hazırlarsanız ılık bahar ve yaz akşamlarında üzerinize atabileceğiniz çok şık yelek örgü modelleri örebilirsiniz. Hem örmesinin kolaylığından hem de şıklığınızın en önemli tamamlayıcı parçası olacağını düşündüğümüz yelek örgü örneklerini bir an önce örmenizi tavsiye ederiz.

Para Kazandıran El İşi Sanatı : Örgü

Örgü çoğunlukla soğuk havalarda daha çok ilgi gören en popüler el işi sanatlarındandır. Ev hanımları ev işlerinden vakit buldukça örgü örneklerine bakarak hoşuna giden modelleri kendi el emeği ile yapmaya çalışıyorlar. Bu örgü modelleri arasında daha çok beğeni alan, istek alan örgü örnekleri daha çok ilgi görüyor. Bazı kadınlar örgü işini hobi olarak yaparken bazı kadınlar da ek kazanç elde etmek için yapıyorlar. Ek gelir elde etmek için örgü örüyorsanız, yenihobi.com olarak günlük yayımladığımız muhteşem örgü modelleri işinizi fazlasıyla görecek. Örgü modelleri arasında en çok yelek örnekleri ilgi görüyor, yaz, kış fark etmeksizin tercih edilebilecek giysiler bunlar. Bu hoşunuza giden örgüleri çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Eğer ek iş olarak örgü örüyorsanız, bu şekilde sipariş alabilirsiniz. Günlük olarak bizim hazırladığımız içerikleri takip ederek yeni, güzel örgü modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Şimdi bu harika örgü yelek modellerini birlikte inceleyelim.

İşte Görümce Kıskandıran Çiçekli Motifli Şık Yelek Örgü Modelleri

Yelek Örgü

Baharlık yelek örgü modeli ile karşınızdayız. Her rengini örebileceğiniz yelek örgü model şıklığınızın önemli parçası olacak.

Kalın ipler ile hırkasını da örebileceğiniz yelek örgü modeli.

Renkli yelek örgü modeli tüm kıyafetleriniz ile kullanabilirsiniz.

Örmesi çok kolay yelek örgü modelini denemelisiniz.

Yelek Örgü

Siyah ip ile hazırlanan yelek örgü zeminde ışıldayan çiçekler göze çok hoş geliyor.

Bu yelek örgü modeli sizce de çok değişik değil mi ?

Aynı model iki farlı renkte yelek örgü modelinde çok şık durmuş.

Yelek Örgü

Yelek örgü için hazırlanan kare motifler.

İster yelek isterseniz de tunik olarak hazırlayabileceğiniz şıklıkta ki örgü modeli.

Çok Beğeneceğiniz Çiçekli Motifli Şık Yelek Örgü Modelleri

Yelek Örgü

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.