Görümce Kıskandıran Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Kurtarıcınız olacak tığ işi oyalarını sizler için derledik. Yenihobi.com olarak hanımların en çok tercih ettiği pratik ve kullanışlı tığ oyalarını bir araya getirmeye özen gösterdik. Herkese hitap edecek oya modelleri olması da bizim için önemli. İster genç kızlarınıza isterse gelininize isterseniz de kendinize rahatlıkla hazırlayacağınız tığ işi oya modellerini birlikte inceleyelim.

Herkese Çok Yakışacak Tığ İşi Oya Modelleri

“Kırmızı olsun beş fazla olsun” diyen biz kadınların radarına hemen giren bu modele biz bayıldık ve sizlerinde çok beğeneceğini düşünüyoruz.

Mor renginin asaletini bilmeyenimiz yoktur. Osmanlıdan beri kadınların asil görüntüye sahip olmak için mor rengini kullanarak yaptığı oya modelleri padişahların gözünden kaçmamıştır.

Marjinalliğe önem veren kadınlar artık standart modellerden sıkılmış olmalı ki 2022 yılında en çok yapılan oya modeli olmuştur.

Sarı renginin, hardal ve yeşil rengi ile muhteşem uyumunu bu oya modelimizde görüyoruz.

Müthiş işçiliği ile göz kamaştıran tığ işi oya modelimizi mutlaka kızlarınızın çeyizlerine eklemelisiniz.

Bu modele nasıl yapacağım yada sahip olacağım diyorsanız ? @oya_hanım Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Kıyamete kadar sizle olacak bu tığ işi oya modeli o kadar dayanaklı ki asla ütüleme de yıkamada yıpranmayacağına emin olabilirsiniz.

Aşık olacağınız tığ işi oya modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tonsürton renklerin bir araya geldiği bu oya modeli yeşil renk ile de hareket kazanmıştır.

Kullanmalara Doyamayacağınız Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Çok Güzel Çıpı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı ve Anlatımı

Kaynak: Oya Hobim (Youtube)

Tığ işi oya modelimiz de pembe, mor ve mavi renk kullanılmıştır. Tığ numaramız 22 kullanılmıştır. Pembe 6 numara, mor 508 numara, yeşil 740 numara olarak kullanılmıştır. Sizlerde videomuz dan daha detaylı inceleyerek çeyiziniz için hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.