Görümce Kıskandıran Şatafatlı ve Kolay Lif Modelleri

Merhaba hanımlar sizlere sunmuş olduğumuz lif modelleri şık tasarımıyla en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. El emeği göz nuru hazırlanan lif modellerine sizler de en güzel çeyizlikler haline getirebilirsiniz. Geometrik desenli lif modelleri uzun lif modelleri en çok kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Uzun lif modellerini eklenen halka detay oldukça güzel görünmektedir. Üçlü lif modellerini yan yana getirebilirsiniz. Takım lif modellerini de yaparak çeyizlerinizi ekleyebilirsiniz. Yeni model arayanlar için daha önce görmediğiniz modelleri ekledik. Farklı tasarımıyla dikkat çeken modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin tercihi olan lif modelleri sadeliği ve gösterişiyle dikkat çekiyor. Sizler de tarzınıza uygun lif modellerini seçerek kısa sürede bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel lif modellerine detaylı şekilde göz atarken sizler de hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Çok Güzel Lif Modelleri

Takım lif modelleri çeyizlerinize çok yakışacak. Sizlerde kolay yapılan modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Üçlü lif modelleri simli iplik ile hazırlanmıştır. Oldukça şık görünen modeli sizlerde set halinde yapabilirsiniz. Çok kolay olan model yeni öğrenen hanımlara hitap eden modeldir.

Renkli lif modeli kullanılan iplik kalitesi oldukça güzel olduğu için kalıp gibi duran modeller ortaya çıkmaktadır.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan lif modeli iki renk hazırlanmıştır. Dilerseniz bu modele uzun lif de ekleyebilirsiniz.

Takım Lif Modelleri

Takım Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım (Youtube)

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz videoda yer alan lif modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen lif modelini yapabilirsiniz. El emeği göz nuru çeyizliklerin vazgeçilmez olan lif modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Çok severek kullanacağınız lif modellerini hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz. Hediyelik ve kullanışlı lif modelleri bize göre ikiye ayrılmaktadır. Çiçekler boncuklar ile hazırlayabilirsiniz. Kullanışlı olmasını istediğiniz gibi modellerinizi detay eklemeden düz modeller tercih edebilir fakat renkli hazırlayabilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmez olan lif modelleri birçok geometrik desen de hazırlanabilir. Sizler görselde ve videoda yer alan modelleri izleyerek yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı modelleri uyarlayarak hazırlayabilirsiniz. Kullanılan iplik oldukça önemlidir. Lifin kullanışlı olmasını istiyorsanız kaliteli iplikler kullanmalısınız. El emeği göz nuru lif modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de videoda yer alan lif modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Yapacak olan hanımlara kolaylıklar diliyorum.