Görünce Ağzınızın Açık Kalacağı 47 Battaniye Örgü Modeli

Görünce ağzınızın açık kalacağı 47 battaniye örgü modeli ile karşınızdayız. Bu modelleri çok seveceksiniz. Örgü battaniyeler evlerimizin vazgeçilmezi, özellikle bu mevsimlerde sıklıkla aradığımız bir ürün. Tam olarak kış gelmeden bu havalarda örmeye başlanıyor. Tabii bunu yazdan hazırlayanlar ve hala arayış içinde olup farklı örgü modelleri denemek isteyenler elbette bir hayli fazla. Örgü severler haydi hep birlikte bu battaniye örgü modellerini inceleyelim.

Hayranlıkla İnceleyeceğiniz 47 Battaniye Örgü Modeli

blank

Şirin mi şirin bir örgü battaniye ile başlayalım. Battaniye hem bizim hem çocuklarımızın vazgeçilmezi. Çocuklar battaniye tarzı kalın şeyleri pek sevmediğinden bu battaniye örgü modellerini şirinleştirmek sizin elinizde. Önce düz bir şekilde battaniye örgünüzü istediğiniz boyut örüp üzerine çocuğunuzun sevdiği detayları (çiçek, hayvan, araba, bebek) ekleyebilirsiniz. Haydi bu battaniyeyi ona da gösterin, çok sevecek eminiz.

blank

Bir önceki görseldeki battaniyeden farklı olarak burada düz bir şekilde örgü yapılmamış. İlk önce kare şeklinde battaniyenizin boyutu ne kadar olacak ise o kadar kareyi önceden örüyorsunuz. Daha sonra bu kare şeklinde örgüleri birleştiriyorsunuz. Tabii bebekler için battaniyelerde yine tatlı bir detay eklenmiş.

blank

Cıvıl cıvıl renklerle battaniye örgü modeline ne dersiniz? İstediğiniz ve en sevdiğiniz renklerle dilediğiniz şekilde örgü yapabilir ve soğuk havalarda içinizi ısıtabilirsiniz.

blank

Çiçek elbette vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Renk uyumları da harika değil mi? Lacivert battaniye düşünüyorsanız ve farklı renklerde kullanmak istiyorsanız diğer renkleri açık mavi ve turuncu kullanabilirsiniz. Hoş bir görüntü elde edeceğinizin garantisini ise yukarıdaki fotoğraftan görüyorsunuz.

blank

Rengarenk seven hanımlar örgülerini renkli iplerle şenlendiriyor. Beyazın üzerine de tüm renkler çok hoş durmuyor mu?

blank

Battaniye örgü modelimizde en çok tercih edilen modellerden biri. Kareleri istediğiniz kadar büyük örebilir ve birleştirebilirsiniz. Genellikle çocuğunuzun için battaniye örmek istiyorsanız kareleri küçük tutmanız daha hoş olacaktır. Ama yetişkinler için örülen battaniyelerde kareleri büyük örüp birleştirmek hem size vakit kazandıracak hem de hoş bir görüntü elde edeceksiniz.

blank

Evet hanımlar buna da bayıldığınızı duyar gibiyiz. Kareden farklı olarak önceden hazır edilmiş, örülmüş çiçekleri görüyoruz. Bu çiçekler daha sonra birleştirilip kolaylıkla battaniye elde edebilirsiniz.

blank

Ve kare kare ördüğünüz parçaları birleştirirken o noktalara ponpon ekleyebilirsiniz.

Kışınızı Canlandıracak Battaniye Örgü Modelleri Tam Da Sizin İstediğiniz Gibi

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.