Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Görünce Şaşıracağınız 36 Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Görünce şaşıracağınız tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerleyiz. En çok beğenilen bu örnekler sizin de çok hoşunuza gidecek. Bu tığ oyaları hem şık hem de zarif. Elbette şık gösteren detay da boncuklar. Tığ oyası bildiğiniz hem en çok tercih edilen el işi türü hem de çok zarif gösteren bir el işi türü. Sizin de çok severek yapacağınızı düşündüğümüz bu tığ işi oyaları yakından incelemeye değer. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Güzel Tığ İşi Boncuklu Oya Örnekleri

Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Harika bir tığ işi oya çeşidi ile başlamak istiyorum. Bu tığ oyası hem en yeniler arasında hem de en kolay yapılabilen modeller arasında. Gri renginin tercih edilmesi de çok doğru bir tercih. Gri rengine hemen hemen her renk tığ oyası uyacaktır. Sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm bu modele anlatımlı şekilde internetten de ulaşabilirsiniz.

Tığ İşi Oya Modelleri

Şeftali rengi de en trend renkler arasında yer alıyor artık. Bu renkler hem güzel hem de tığ oya modelinizi gösterecek nitelikte. 2019 yılında en çok sevilen tığ işi boncuklu oya modellerinden biri de bu oldu. Siz de dilerseniz bu modele rahatlıkla YouTube’dan videolu şekilde ulaşabilirsiniz.

Boncuklu Oya Modelleri

Gösterişli tığ işi oya modeli ile karşınızdayız. Bu oya modeli boncukların fazla kullanılmasından kaynaklı oldukça şık duruyor. Tabii ki sadece yazma kenarı olarak düşünmemek de lazım. Hem yazma kenarına hem de havlu kenarına bu modeli uygulayabilirsiniz. Ne dersiniz?

Tığ İşi

İşte bu mor renk en çok tercih ettiğimiz renklerden oluyor. Hele ki konu tığ oyası ise. Bu renk ile boncuklar adeta uyum içerisinde olacak ve çok seveceksiniz. Dilerseniz siz de bu modeli yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Üstelik yapılışı da oldukça kolay.

En Basit Yapılışa Sahip Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ Oyası Tığ Oyaları Boncuklu Tığ Oyaları Tığ İşi Oyalar

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.