Gösterişli Tasarımı ile Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ işi oya modelini sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. En yeni ve güzel görünen tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Yeni öğrenenlerin bile yapacağı kadar basit olan tığ modelleri sizlere sunuluyor. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu sade ve şık görünen tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan en güzel tığ işi oya modelini sizler de çeyizlerin için hazırlayabilirsiniz. Farklı model sevenlere bu güzel tığ oyalarını öneriyoruz.

Sadelikten yana olan kadınların tercih ettiği tığ oyalarını sizler de dilediğiniz renk ve tasarımda yapabilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan tığ oyasını sizler de tek renk yazma kenarına yaparak renkli tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Çok şık olan tığ modelini özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan tığ modelini sizlerde yaparak renkli iplikler ile hazırlayabilirsiniz. Çok sevilen modeli sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz.

Gösterişli model sevenlere hitap eden tığ işi oya modellerini sizler de pullu detaylar ile yapabilirsiniz. Pırpır model tığ oyalarını sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan tığ oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Çok basit olan modeli sizler de hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz.

El emeği yoğun olarak hazırlanan işçiliği yoğun olan modeli sizler de basit şekilde yapabilirsiniz.

Rengarenk yazma kenarına yapılan tığ oyalarını sizler de hemen yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sade model sevenler bu modeli yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olanların tercih edeceği tığ oyalarını sizler de dileğiniz renklerde yaparak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz.

Gösterişli model sevenler için hazırlanan tığ oyalarını sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Çok güzel görünen tığ oyalarını sizler de yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullandığı tığ oyalarını sizler de en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Daha şık görünen modeller için pul detayları ekleyerek yapabilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan tığ oyasını sizler de güzel ve basit şekilde yapabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri