Gösterişli Tığ Oyası Modelleri Altın Günlerine Damga Vuruyor

Altın günlerinde en çok göze çarpan model olan tığ işi oyalarını sizler için bir araya getirdik. Çok kullanışlı olan tığ işi oya modellerini sizlerde yapabilirsiniz.  detayları ile göz kamaştıran gösterişli tığ oyası örneklerini sizlerde kaydederek yapabilirsiniz. Yenihobi.com  olarak youtube’de çok sevilen ve tıklanma rekoru kıran tığ oyası modellerini sizler için bir araya getirdik. Kolay yapımı olan tığ modellerini yeni başlayan bile yapabilirsiniz. Son zamanların en çok satan tığ oyası modellerini en güzel şekilde sizler için hazırladık. Çeyizlerinizde oldukça güzel görünecek olan tığ modellerini yaparak el emeği göz nuru çeyizler hazırlayabilirsiniz. Gelin birlikte çok kullanışlı olan özel ve günlük kullanıma uygun olan tığ oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Pembe tek renk hazırlanan tığ modelini sizler için ekledik. Günlük kullanıma uygun olan tığ oyası modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan renkli tığ oyası modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Detayların hayran kalacağınız tığ oyasını detaylar ile süsleyerek tercih edebilirsiniz.

Tığ oyaları Instagram’da oldukça beğeni alıyor. Sizlerde en yeni ve güzel tığ modellerini yaparak sayfanıza ekleyerek beğeni alabilirsiniz. Çok basit olan tığ oyası modellerini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz.

Gösterişli tığ modellerini yazma kenarlarına yaparak özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Mor tülbent kenarına yapılan tığ oyası en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Farklı model arayan hanımlar için beyaz yazma kenarına yapılan renkli tığ oyası modelini öneriyoruz. Günlük kullanıma uygun olan harika tığ oyasını sizlerde yapabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına renkli tığ oyası modeli çok yakışmıştır. Dilediğiniz renklerde en güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Boncuklu tığ oyasını çeyizleriniz için hazırlayarak gösterişli sandıklar hazırlayabilirsiniz.

Annelerinize hediye olarak el emeği göz nuru ola tığ oyası modellerini yapabilirsiniz. Kahve ve pembe renkler tığ oyası modellerinde en çok tercih edilen olmaya devam ediyor.

Farklı model ile dikkat çeken tığ oyasını en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Mor, sarı, yeşil, mavi, kırmızı tığ oyası siyah yazma kenarına çok yakışmıştır.

Maddi gelir elde etmek için şahane görünen tığ oyası modellerini yaparak satışa sunabilirsiniz. Kombinlere uyum sağlayacak olan tığ oyalarını yaparak el emeği ürünleri kullanabilirsiniz.

Namaz boncuklu tığ oyası modelini mavi tek renk yazma kenarına yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımlar sıralı tığ oyası modellerine tek renk boncuklar ekleyebilirsiniz. Renkli yazmalar oldukça kullanışlıdır.

@oyalarim_esra_celik Instagram hesabından birçok tığ modelini bulabilirsiniz. Vakti olmayan kadınlar ise en güzel tığ modellerini seçerek sipariş oluşturabilirisiniz.

Rekor beğeni alan tığ oyası örneği çıtı pıtı görüntüsü ile gözleri üzerine toplamaya devam ediyor.

Yapım aşaması basit olan tığ işi oya modelleri çiçekli desenleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Kırmızı olsun beş fazla olsun diyenlere en güzel bademli tığ oyası modelini sunuyoruz.

Nazar boncuklu tığ oyaları sezonun en gözde modelleri olmaya devam ediyor. Çeyiz hazırlarken mutlaka gösterişli olan tığ modellerini yapabilirsiniz.

Göz kamaştıran tığ oyası modelleri başınızda taclanacaktır. Hemen takıp çıkacağınız kombinlerinize uyum sağlayacak renkleri seçerek tığ modellerini hazırlayabilirsiniz.

Çok tercih edilen tığ modelini en güzel şekilde sizlere hazırladık. Çok kolay olan modeli yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz.

Gösterişli Tığ İşi Oyaları

Çok Güzel Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Nurgülün tığ ve iğneden tığ oyaları (Youtube)

Videoda yer alan tek renk beyaz yazma kenarına yapılan renkli tığ oyasını sizlerde ne güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.