Gösterişli ve Farklı Boncuk Oyaları

Sevgili hamarat takipçilerimiz boncuklu oya modellerimizi inceleyeceğimiz yazımızda sizlere her zaman ki gibi en çok göze hitap eden bir o kadar da pratik olan modelleri sunacağız. Bilindiği üzere boncuk oyası modellerinin en çok kullanıldığı alanlardan birisi yazma kenarı süsü olarak kullanılan modellerdir. Biz de ağırlıklı olarak yazma kenarı boncuk oyası modellerini sizler için derledik, bunun yanı sıra tabi ki kullanıldığı diğer yerlerden örnekler de sunacağız. Yenihobi.com olarak boncuk oyası modellerinin en büyük avantajı pratik bir örnek bulduğunuz takdirde bunun sadece boncuk renklerini değiştirerek birbirinden farklı birçok oya işlemiş gibi görünüyor olmasıdır. Şimdi sizler için bir araya getirdiğimiz en gözde boncuklu oya modellerini incelemeye geçelim.

Kum Boncuklu Oya Örnekleri

En güzel tek renk yazma kenarına harika görünen kum boncuklu oya modeli yapılmıştır. En çok tercih eidlen sıralı oya kenarına yapılan modeli sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kullanılan iplik boncuk oyalarında oldukça önemlidir. Kolay yapılan boncuk modellerini en güzle şekilde hazırlayabilirsiniz.

Sıralı boncuk oyası modellerini dilerseniz tülbent ile aynı renkte tercih edebilirsiniz.

Tek renk gri yazma kenarına en yeni boncuk oyası yapılmıştır. Farklı model isteyenlere harika görünen boncuklu modeli sunuyoruz.

İster özel günlerde isterseniz günlük kullanıma uygun olan boncuk oyası detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz.

 

Pullu modeller arasında en çok tercih edilen başörtü modelini sizlere sunuyoruz.

Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun diyen hanımların tercihi boncuk oyasından yana oluyor.

Renkli boncuk modellerini sizlerde en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.

İki renk yapılan tığ modeline boncuk ekleyerek gösterişli hale getirebilirsiniz.

Sıralı tek renk yazma kenarına tek renk boncuklar eklenmiştir.

Sıralı boncuklu modelleri en çok satan modeller arasında yer almaktadır.

En yeni ve şık oya modelleri arasında boncuklu model yer almaktadır.

Yapımı kolay boncuklu oya modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Mor renk hazırlanan boncuk oya modeli sıralı oya ile birlikte yapılmıştır. Farklılık seven kadınlara ne güzel modeli sunuyoruz.

Yapım aşaması basit olan boncuk oyasını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Yeşil yazma kenarına ne güzel boncuklu modeli yapabilirsiniz. Yeni başlayanlara hitap eden boncuklu modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Çok gösterişli görünen boncuk oyasında kullanılan iplik oldukça önemlidir. Hediye olarak boncuklu modeli yapabilirsiniz.

Çok severek kullanacağınız kadınların en gözde modeli kristal boncuklar çok sattı.

Son zamanların en gözde modeli boncuk oyası Instagram’da en çok beğeni alan oyadır.

Hanımlar çeyizlerinize harika görünen boncuk modelini yaparak kullanabilirsiniz.

@boncuk_oyalarım Instagram hesabından en güzel boncuk oyası modellerini sipariş oluşturabilirsiniz. Yapımı kolay olan boncuklu oyaları yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. En güzel boncuklu oyaları hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Yeni gelinlerin tercih ettiği boncuk oyası modeli detayları ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Beyaz boncuklar kullanılarak yapılan oyaları sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Başörtü olarak boncuklu oya modellerini yapabilirsiniz. Farklı görünüme sahip olan boncuk modelleri oldukça şık görünmektedir.

Nazar Boncuklu Oya Modelleri

Tek Renk Yazma Kenarına Boncuklu Oyalar Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım (Youtube)

Yukarıda açıklamaları ile incelediğimiz boncuklu oya modellerinin ayrıntılı ve anlatımlı yapım videosunu izleyerek kolaylıkla yapabileceğinizi anlayacaksınız. Anlatımlı videomuzda mor tülbent üzerine kibar bir oya modeli seçilmiş biz bu seçimleri her zaman size bırakıyoruz. Boncuk olarak ise incili boncuk kullanılmıştır. Yine kalıplaşmış metotlar dan olan örümcek çekme metodu kullanılmıştır. videomuzu izlemeye başlayalım.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.